środa, 18 lipca 2018

Newsroom

Promocja dla użytkowników serwisu Obligacje.pl

redakcja Obligacje.pl | 24 października 2016
Serwis Obligacje.pl działa już piąty rok. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję dla nowych i dotychczasowych użytkowników serwisu.

Pięć miesięcy korzystania z pełnej funkcjonalności serwisu bez żadnych opłat i zobowiązań dla wszystkich, którzy dokonają rejestracji do 24 sierpnia 2017 r. (tego dnia przypadnie szósta rocznica zarejestrowania Obligacje.pl Sp. z o.o., która jest właścicielem serwisu) – to warunki promocji z okazji piątego roku działalności naszej firmy.

Nie zapominamy przy tym o dotychczasowych użytkownikach – wszystkim, którzy do tej pory korzystali bezpłatnie z usług, które wymagały logowania, wydłużyliśmy okres bezpłatnego dostępu do treści, narzędzi i funkcji wymagających logowania, o dodatkowych 90 dni (począwszy od 1 października).

W części serwisu wymagającej logowania znajdują się m.in. szybkie komentarze redakcji do publikowanych raportów okresowych emitentów obligacji. Niejednokrotnie udowodniliśmy, że nasze komentarze z dużym wyprzedzeniem w stosunku do późniejszych wydarzeń ostrzegały czytelników przed możliwym pogorszeniem kondycji emitentów prowadzącym nawet do zaprzestania obsługi obligacji, warto więc być z nimi na bieżąco. Wszak to informacje są kluczem do udanych inwestycji.

Rejestracja daje także dostęp do informacji o obecności obligacji danej serii w portfelach funduszy inwestycyjnych, a także możliwość ustawienia automatycznych powiadomień o nowych publikacjach dotyczących wybranych emitentów oraz o zmianie wyceny notowanych obligacji. W każdej chwili zalogowany użytkownik może przyjrzeć się również podstawowym wskaźnikom zadłużenia, zdolności do jego obsługi i wskaźnikom płynności danego emitenta. Na czytelnych wykresach pokazujemy dane bieżące i historyczne, aby użytkownicy mogli łatwiej wychwycić zmiany kondycji emitentów obligacji. Po zalogowaniu można także dokonać selekcji emitentów na podstawie samodzielnie wybranych kryteriów (np. zabezpieczone hipotecznie obligacje dewelopera o niskich wskaźnikach zadłużenia).

Co przy tym istotne, zakończenie okresu promocji nie obliguje naszych użytkowników do wnoszenia opłat za kolejne okresy, nie powoduje też żadnych innych zobowiązań finansowych. Po zakończeniu okresu promocji użytkownicy mogą podjąć decyzję o dalszym korzystaniu z treści wymagających logowania lub poprzestać na korzystaniu z ogólnodostępnej części serwisu.

Na 30 dni przed zakończeniem okresu promocyjnego każdy bezpłatnie zarejestrowany użytkownik otrzyma od nas maila przypominającego, w którym będzie kod rabatowy, uprawniający do 30-proc. zniżki przy pierwszej płatności w naszym serwisie.

Z promocji można skorzystać tylko raz.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zgoda na przekazanie danych kontaktowych wybranym instytucjom zajmującym się oferowaniem obligacji korporacyjnych. Zgodę można w każdym momencie wycofać.

Od początku działalności (wystartowaliśmy w lutym 2012 r.) nasz serwis odwiedziło 400 tys. unikalnych użytkowników (dane z 23.10.2016 r za Google Analytics), a trzy czwarte z nich wracało do nas po kolejne informacje.

Zdobyliśmy także zaufanie właścicieli innych witryn – linki odsyłające do treści na naszym portalu znalazły się na ponad 1,2 tys. z nich, pozyskaliśmy dzięki nim ponad 200 tys. użytkowników.

Dziękujemy za zaufanie i dowody uznania. Zachęcamy do korzystania z pełnej funkcjonalności serwisu Obligacje.pl na warunkach określonych w regulaminie promocji.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje