piątek, 27 kwietnia 2018

Newsroom

Robyg obniżył wskaźniki płynności

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 16 marca 2017
To skutek nie tylko ogólnego wzrostu zadłużenia finansowego deweloperskiej grupy, ale i pogorszenia struktury jego zapadalności. Obligatariusze nie mają się jednak czym obawiać, dość wspomnieć, że Robyg miał 327,7 mln zł gotówki na koniec 2016 r.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Robyg S.A.

 • Robyg przedterminowo wykupi następne obligacje

  24 kwietnia 2018
  Wcześniejszą spłatę wartych 7,04 mln zł papierów serii R deweloper zaplanował na 25 maja. Za przedterminowy wykup obligatariusze otrzymają 0,6 proc. premii.
  czytaj więcej
 • Deweloperzy z Catalyst wykorzystywali dobrą koniunkturę – raport DM Navigator

  23 kwietnia 2018
  2017 r. przyniósł kontynuację silnej koniunktury na polskim rynku mieszkaniowym i umożliwił firmom deweloperskim osiągnięcie bardzo wysokich poziomów sprzedaży i wygenerowanie dobrych wyników finansowych. Dobra sytuacja była napędzana przez niskie stopy procentowe, rosnącą liczbę i wartość udzielonych kredytów hipotecznych oraz bogacenie się społeczeństwa. W dalszym ciągu deweloperzy finansowali swoją działalność głównie poprzez emisje obligacji.
  czytaj więcej
 • Sprzedaż mieszkań rosła znacząco wolniej w I kwartale

  12 kwietnia 2018
  Po kilku kwartałach ponad 20-proc. dynamiki sprzedaży początek 2018 r. deweloperzy rozpoczęli o wiele spokojniej. W I kwartale kontraktację nowych lokali zwiększyli „tylko” o 5,2 proc. stosunku do ubiegłego roku.
  czytaj więcej
 • Robyg kontynuuje refinansowanie

  04 kwietnia 2018
  Spółka nabyła w celu umorzenia obligacje o łącznej wartości nominalnej 59,7 mln zł. Skupowi, w mniejszym lub większym stopniu, podlegała każda z pięciu notowanych na Catalyst emisji.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje