piątek, 23 lutego 2024

Newsroom

Słabszy bilans Novdomu

msd | 06 października 2022
Najkrótszy stażem na Catalyst deweloper zaczął wykazywać dodatni dług netto, po tym jak zanotował spadek środków pieniężnych do 6,8 mln zł. Znakomita większość z nich pozostawała jednak zablokowana na rachunkach powierniczych.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Novdom Sp. z o.o.

 • Novdom zwiększył zysk i obniżył płynność gotówkową

  04 października 2023
  Przasnyski deweloper zamknął I półrocze z 12 mln zł zysku netto. W wyniku ujemnych przepływów operacyjnych jego stan środków pieniężnych obniżył się jednak do 11,7 mln zł, z czego większość pozostawała zablokowana na rachunkach powierniczych.
  czytaj więcej
 • Zadłużenie Novdomu dopiero wzrośnie

  02 czerwca 2023
  Przasnyski deweloper zamknął ubiegły rok z 1,2 mln zł długu netto przy 46,7 mln zł kapitałów własnych. W planach ma jednak wzrost udziału zewnętrznego finansowania.
  czytaj więcej
 • Novdom bez długu netto po emisji obligacji

  07 czerwca 2022
  Kontrolowany przez założyciela Krossa deweloper zakończył ubiegły rok z przewagą środków pieniężnych nad zadłużeniem odsetkowym. Nadal czekał też na spływ części środków w zamkniętej w grudniu emisji obligacji.
  czytaj więcej
 • Novdom debiutuje na Catalyst

  25 maja 2022
  Deweloper powołany do życia przez Zbigniewa Sosnowskiego, założyciela rowerowego Krossa, wprowadził do giełdowego obrotu obligacje, za które płaci WIBOR 3M plus 4,85 pkt proc.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst