piątek, 17 sierpnia 2018

Newsroom

Sześć pomysłów na 5 proc. z obligacji

Emil Szweda, Obligacje.pl | 02 lutego 2018
Okolice 5 proc. to wartość, którą upodobali sobie emitenci oferujący publiczne emisje obligacji. Wybór jest więc szeroki, a do tego są to zwykle najpłynniejsze papiery na rynku.

Artykuł opublikowany w "Pulsie Biznesu" 1 lutego 2018 r. Ceny i obliczenia z 30 stycznia.

Na mniej niż rok

Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Auxilia ponownie ze stratą operacyjną

  17 sierpnia 2018
  Odszkodowawcza grupa zanotowała w II kwartale ósmą z rzędu stratę operacyjną. Wprawdzie miała zysk netto, ale nie zmienia to ogólnego obrazu – wysoko zadłużonej firmy z kiepskimi przepływami operacyjnymi i relatywnie niską płynnością.
  czytaj więcej
 • Szybko przybywa postępowań restrukturyzacyjnych

  17 sierpnia 2018
  Liczba otwartych przez sądy postępowań restrukturyzacyjnych wzrosła o 50 proc. r/r do 122 w II kwartale. To rezultat bliski rekordu osiągniętego w IV kwartale 2017 r. – wynika z raportu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja i SpotData. Na Catalyst także nie brak restrukturyzacji, najczęściej jednak nieudanych.
  czytaj więcej
 • Best odstąpił od transakcji na rynku włoskim

  01 lutego 2018
  Zapowiadany na początku grudnia zakup wierzytelności wartych nominalnie 230 mln euro nie dojdzie do skutku. Strony nie osiągnęły porozumienia.
  czytaj więcej
 • PBS w Ciechanowie miał 9,1 mln zł zysku netto w 2017 roku

  01 lutego 2018
  W samym IV kwartale bank zanotował 3,7 mln zł zysku netto, wynika z obliczeń Obligacje.pl na podstawie wstępnych danych. Na omówienie kwestii jakości aktywów, płynności i wypłacalności przyjdzie jednak poczekać do momentu publikacji zaudytowanego raportu rocznego.
  czytaj więcej

Emisje