sobota, 25 maja 2019

Newsroom

Sześć pomysłów na najpłynniejsze obligacje

Emil Szweda, Obligacje.pl | 05 czerwca 2018
Od zawieszenia notowań obligacji GetBacku, dla inwestorów dwie rzeczy stały się cenne – bliski termin wykupu i płynność poszczególnych serii. Oto wybór najpłynniejszych papierów spośród najchętniej kupowanych emitentów.

Artykuł opublikowany w "Pulsie Biznesu" 5 czerwca. Ceny i obliczenia z 1 czerwca.

Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Pekabex z niższym zyskiem w I kwartale

  24 maja 2019
  Pomimo wzrostu przychodów wyniki poznańskiej firmy budowlanej uległy pogorszeniu. Przy sezonowo ujemnym cash flow operacyjnym w bilansie grupy pojawił się wprawdzie dodatni dług netto, ale był on tylko minimalny.
  czytaj więcej
 • Inpro dalej bez długu netto

  24 maja 2019
  Zadłużenie finansowe deweloperskiej grupy wzrosło do 90,2 mln zł na koniec I kwartału. Wciąż miała jednak więcej środków pieniężnych, jeśli wliczyć też do nich otrzymane zaliczki, które znajdują się na rachunkach powierniczych.
  czytaj więcej
 • Niższe zadłużenie GPM Vindexus

  05 czerwca 2018
  Na koniec marca dług netto windykacyjnej grupy spadł do 36 proc. kapitału własnego, wróciła do niej także część pożyczek udzielonych spółkom powiązanym osobowo.
  czytaj więcej
 • ZM Henryk Kania próbują uspokoić inwestorów

  05 czerwca 2018
  W specjalnym oświadczeniu spółka „kategorycznie odcina” się od spadków notowań jej akcji, zaznaczając, że sytuacja ta nie ma związku z danymi fundamentalnymi. Winnych spadków już znaleziono, a o obligacjach ani słowa.
  czytaj więcej

Emisje