środa, 15 sierpnia 2018

Newsroom

Sześć pomysłów na najpłynniejsze obligacje

Emil Szweda, Obligacje.pl | 05 czerwca 2018
Od zawieszenia notowań obligacji GetBacku, dla inwestorów dwie rzeczy stały się cenne – bliski termin wykupu i płynność poszczególnych serii. Oto wybór najpłynniejszych papierów spośród najchętniej kupowanych emitentów.

Artykuł opublikowany w "Pulsie Biznesu" 5 czerwca. Ceny i obliczenia z 1 czerwca.

Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • ABS Investment ponownie ze stratą

  14 sierpnia 2018
  Spółka zanotowała 0,3 mln zł straty netto w II kwartale na skutek spadających wycen akcji wchodzących w skład jej portfela inwestycyjnego. Narastająco od początku roku strata netto sięga zaś 7,2 mln zł.
  czytaj więcej
 • Więcej gotówki w Indosie

  14 sierpnia 2018
  Wypracowane w II kwartale środki pieniężne z działalności operacyjnej i inwestycyjnej pozwoliły na redukcję zobowiązań finansowych oraz poprawę pozycji gotówkowej spółki. Dług netto spadł więc wyraźnie.
  czytaj więcej
 • Niższe zadłużenie GPM Vindexus

  05 czerwca 2018
  Na koniec marca dług netto windykacyjnej grupy spadł do 36 proc. kapitału własnego, wróciła do niej także część pożyczek udzielonych spółkom powiązanym osobowo.
  czytaj więcej
 • ZM Henryk Kania próbują uspokoić inwestorów

  05 czerwca 2018
  W specjalnym oświadczeniu spółka „kategorycznie odcina” się od spadków notowań jej akcji, zaznaczając, że sytuacja ta nie ma związku z danymi fundamentalnymi. Winnych spadków już znaleziono, a o obligacjach ani słowa.
  czytaj więcej

Emisje