wtorek, 07 lipca 2020

Newsroom

TDJ wyemitował obligacje na 43 mln zł - aktualizacja

msd | 23 czerwca 2020
Należącą do holdingu TDJ spółka uplasowała pięcioletnie papiery dłużne, wynika z rejestru Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

Treść uzupełniona. Nowe informacje oznaczono kursywą.

Termin spłaty obligacji wyemitowanych przez TDJ Equity VI obligacji serii A na 43 mln zł ustalono na 17 czerwca 2025 r. Wysokość ich oprocentowania nie została ujawniona, za wyjątkiem tego, że jest ono zmienne.

Emisja miała charakter wewnątrzgrupowy, wynika z informacji przekazanych Obligacje.pl przez rzecznika TDJ.

TDJ Equity VI to spółka z należącego do Tomasza Domagały holdingu TDJ, który jest między innymi największym akcjonariuszem Famuru, czy współzałożycielem funduszu venture capital TDJ Pitango.

 

Więcej wiadomości o Famur S.A.

 • Wysokie przepływy operacyjne Famuru w I kwartale

  20 maja 2020
  Pomimo spadku przychodów i zysków, grupa Famur wypracowała 280 mln zł gotówki z działalności operacyjnej w I kwartale i na koniec marca miała więcej środków pieniężnych niż zadłużenia finansowego. To cenna poduszka płynnościowa na okres zmniejszonych zamówień.
  czytaj więcej
 • PGG czasowo zawiesiła płatności dla Famuru

  24 kwietnia 2020
  Polska Grupa Górnicza zawiesiła wykonywanie wybranych umów z Famurem powołując się na siłę wyższą. Już teraz PGG zalega Famurowi 59 mln zł.
  czytaj więcej
 • Gorsze perspektywy przed Famurem

  21 kwietnia 2020
  Producent sprzętu dla przemysłu wydobywczego zakończył ubiegły rok z rekordowymi przepływami operacyjnymi i 602 mln zł środków pieniężnych na rachunkach. Lecz niepewność związana z pandemią koronawirusa skłania Famur do niewypłacania dywidendy.
  czytaj więcej
 • Famur miał stratę w IV kwartale

  10 lutego 2020
  Producent sprzętu dla przemysłu górniczego zanotował tylko 3 mln zł skonsolidowanego zysku operacyjnego i około 82 mln zł straty netto w IV kwartale, wynika z naszych obliczeń na podstawie wstępnych danych rocznych. Nieco spadł natomiast dług netto grupy.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje