wtorek, 18 września 2018

Newsroom

Więcej gotówki w grupie Arctic Paper

msd | 09 kwietnia 2018
Wprawdzie producent papieru notuje gorsze wyniki, ale na skutek poprawy przepływów operacyjnych i emisji obligacji w spółce zależnej mógł się pochwalić ponadprzeciętną płynnością natychmiastową.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arctic Paper S.A.

 • Arctic Paper z gorszymi wskaźnikami płynności i zadłużenia

  28 sierpnia 2018
  Producent papieru praktycznie nie wypracował jeszcze w tym roku gotówki netto z działalności operacyjnej, co wpłynęło na wzrost zadłużenia. Dotychczasowe przepływy pieniężne były też powodem naruszenia bankowego kowenantu.
  czytaj więcej
 • Nieco wyższe zadłużenie grupy Arctic Paper

  14 maja 2018
  W I kwartale producent papieru wypracował tylko 1,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej, co przy poniesionych nakładach inwestycyjnych wiązało się ze wzrostem zadłużenia, jak i spadkiem salda gotówki. Kwestie zadłużenia i płynności wciąż jednak wypadają dość korzystnie.
  czytaj więcej
 • Arctic Paper zwołuje zgromadzenie obligatariuszy

  29 stycznia 2018
  Spółka chce, aby właściciele notowanych na Catalyst obligacji serii A wyrazili zgodę na zaciągnięcie kredytu terminowego w kwocie 25,8 mln zł.
  czytaj więcej
 • Spadek przychodów i zysków Arctic Paper w III kwartale

  20 listopada 2017
  Wzrost cen celulozy, a także kilkunastodniowa przerwa inwestycyjna w jednej z fabryk, negatywnie odbiły się na wynikach producenta papieru. Grupa jeszcze nie zdążyła wydać środków z sierpniowej emisji obligacji, więc jej dług netto pozostał praktycznie niezmieniony, ale poprawie uległy wskaźniki płynności.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje