czwartek, 25 kwietnia 2019

Newsroom

Więcej gotówki w grupie Arctic Paper

msd | 09 kwietnia 2018
Wprawdzie producent papieru notuje gorsze wyniki, ale na skutek poprawy przepływów operacyjnych i emisji obligacji w spółce zależnej mógł się pochwalić ponadprzeciętną płynnością natychmiastową.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Arctic Paper S.A.

 • Arctic Paper miał stratę w IV kwartale

  19 marca 2019
  Producent papieru zanotował 21,4 mln zł skonsolidowanej straty operacyjnej i 30,5 mln zł skonsolidowanej straty netto w IV kwartale. Nieco poprawił natomiast przepływy operacyjne względem poprzednich trzech kwartałów. Niezależnie od tego, bankowy kowenant wyliczany właśnie w oparciu o cashflow pozostawał naruszony.
  czytaj więcej
 • Dobry kwartał Arctic Paper

  14 listopada 2018
  Po dwóch kwartałach silnego wzrostu zadłużenia netto (o 62 proc.) w III kwartale poziom gotówki wreszcie wzrósł, czemu towarzyszyła także poprawa wyników operacyjnych.
  czytaj więcej
 • Arctic Paper z gorszymi wskaźnikami płynności i zadłużenia

  28 sierpnia 2018
  Producent papieru praktycznie nie wypracował jeszcze w tym roku gotówki netto z działalności operacyjnej, co wpłynęło na wzrost zadłużenia. Dotychczasowe przepływy pieniężne były też powodem naruszenia bankowego kowenantu.
  czytaj więcej
 • Nieco wyższe zadłużenie grupy Arctic Paper

  14 maja 2018
  W I kwartale producent papieru wypracował tylko 1,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej, co przy poniesionych nakładach inwestycyjnych wiązało się ze wzrostem zadłużenia, jak i spadkiem salda gotówki. Kwestie zadłużenia i płynności wciąż jednak wypadają dość korzystnie.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje