wtorek, 18 stycznia 2022

Newsroom

Wyższe wskaźniki płynności Robyga

msd | 28 września 2021
Wzrost salda gotówki oraz wysokie nakłady na grunty deweloper sfinansował wzrostem zadłużenia. Osiągnięte zyski i wpływy od właściciela pozwoliły jednak utrzymać relację długu do kapitałów własnych na niezmienionym poziomie. Zanosi się na jej wzrost, bo tegoroczne nakłady Robyga na grunty mogą przekroczyć 0,9 mld zł.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Robyg S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • KGHM zaktualizował strategię

  17 stycznia 2022
  Miedziowa grupa celuje średnio w 10,2 proc. rentowności kapitału stałego (ROCE), wynika ze strategii do 2030 r. z horyzontem do 2040 r.
  czytaj więcej
 • Grudniowa emisja Kruka debiutuje na Catalyst

  14 stycznia 2022
  Za uplasowane podczas publicznej oferty pięcioletnie niezabezpieczone papiery dłużne windykator płaci WIBOR 3M plus 3,4 pkt proc., co daje 5,7 proc. rocznie w pierwszym trzymiesięcznym okresie odsetkowym.
  czytaj więcej
 • Kolejne obligacje Profbudu na Catalyst

  13 stycznia 2022
  Infinity, spółka stojąca na czele deweloperskiej grupy pod marką Profbud, wprowadziła do obrotu warte 11 mln zł papiery dłużne, które w ubiegłym roku uplasowała podczas oferty publicznej.
  czytaj więcej
 • Trzech inwestorów chce przejąć 66 proc. akcji Develii

  13 stycznia 2022
  Fundusz private equity Metric Capital Partners oraz dwaj Polscy przedsiębiorcy ogłosili wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 295,4 mln akcji Develii. Liczą na zwiększenie skali działalności dewelopera oraz „bardziej efektywne wykorzystanie bilansu spółki”.
  czytaj więcej