niedziela, 26 września 2021

Newsroom

Wyższe zadłużenie Eurocashu

msd | 17 maja 2021
Dług netto dystrybutora wzrósł w I kwartale o 286 mln zł do 2,9 mld zł. Rosnące zobowiązania finansowe bynajmniej nie znajdowały pokrycia w poprawie wyników.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Eurocash S.A.

 • Grupa Eurocash miała 94,4 mln zł straty netto w II kwartale

  25 sierpnia 2021
  Wynikom dystrybutora produktów szybko zbywalnych ciąży niższa rentowność sprzedaży i – wcześniej zapowiadany – odpis. Niemniej, kwartalne przepływy operacyjne sięgnęły wysokich 344,8 mln zł, co pozytywnie przełożyło się na nominalną wartość długu grupy.
  czytaj więcej
 • Eurocash zapowiada ok. 80 mln zł odpisu

  21 lipca 2021
  Grupa zamknie część przynoszących straty sklepów sieci Delikatesy Centrum, co wiązać się będzie z koniecznością dokonania odpisu w poczet tegorocznych wyników.
  czytaj więcej
 • Eurocash prowadzi przegląd opcji strategicznych

  02 kwietnia 2021
  Analizy doradców finansowych i komercyjnych wykazały zasadność restrukturyzacji dystrybucyjnej grupy i potencjalny korzystny wpływ analizowanych opcji na jej sytuację gospodarczą, wynika z komunikatu Eurocashu.
  czytaj więcej
 • Eurocash generuje mniej gotówki

  11 marca 2021
  Pomimo poprawy przychodów i lekkiego wzrostu wyniku EBITDA, ubiegłoroczne przepływy operacyjne dystrybutora produktów szybkozbywalnych spadły o 19 proc. r/r do 557 mln zł. Wskaźniki płynności nie zmieniły się jednak w sposób znaczący.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst