niedziela, 20 czerwca 2021

Newsroom

Wzrost udziału kredytów zagrożonych w mBanku

msd | 30 lipca 2020
Wartość kredytów zagrożonych w bankowej grupie wzrosła w II kwartale o 0,4 mld zł do 5,5 mld zł, czyli 4,9 proc. całego portfela. Bardzo dobrze wyglądały natomiast współczynniki kapitałowe i wskaźniki płynności.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o mBank S.A.

 • KNF ukarała mBank za fundusze sekurytyzacyjne GetBacku

  26 maja 2021
  Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła na mBank 4,25 mln zł kary w związku z pełnieniem przez niego funkcji depozytariusza czterech funduszy sekurytyzacyjnych kojarzonych z GetBackiem. Bank liczy na złagodzenie stanowiska nadzorcy, złożył wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy.
  czytaj więcej
 • mLeasing uplasował kolejny krótkoterminowy dług

  17 maja 2021
  Spółka z grupy mBanku wypuściła następne trzymiesięczne obligacje o wartości nominalnej 100 mln zł, wynika z rejestru Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.
  czytaj więcej
 • mBank zwiększył nadpłynność

  29 kwietnia 2021
  Równolegle do znaczącej poprawy wyników, saldo depozytów bankowej grupy wzrosło w I kwartale o 10,5 proc. do 152,1 mld zł. Relacja kredytów do depozytów spadła zatem do niskich 74,5 proc., a wskaźnik płynności LCR niemal 2,5-krotnie przekraczał niezbędne minimum.
  czytaj więcej
 • Kolejne krótkoterminowe papiery mLeasingu

  19 kwietnia 2021
  Spółka leasingowa grupy mBanku ponownie wyemitowała trzymiesięczne obligacje o wartości nominalnej 100 mln zł, wynika z rejestru KDPW.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje