poniedziałek, 25 czerwca 2018

Newsroom

Wzrost zadłużenia grupy Lokum Deweloper

msd | 17 maja 2017
Wskaźniki zlewarowania wrocławskiego dewelopera nie budzą niepokoju, wprowadzają natomiast obligatariuszy w nową rzeczywistość. Okres, w którym gotówka trwale przewyższa zobowiązania finansowe, Lokum ma już za sobą.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Lokum Deweloper S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Ponad połowa kredytów w PBS Ciechanów wciąż zagrożona

  25 czerwca 2018
  Polski Bank Spółdzielczy niezmiennie zmaga się wyjątkowo złą jakością portfela kredytowego. Ma być lepiej, ale to plan rozpisany na lata, tymczasem bank wciąż dostrzega okoliczności, które zagrażają kontynuacji działalności. Rozwiązaniem mogłoby być przystąpienie do spółdzielczego systemu ochrony.
  czytaj więcej
 • Zysk netto Krakowskiego BS spadł o 24,3 proc. r/r

  22 czerwca 2018
  Krakowski Bank Spółdzielczy zakończył ubiegły rok z 6,1 mln zł zysku netto, który znalazł się pod istotnym wpływem dokonanych odpisów. Delikatnej poprawie natomiast ponownie uległa sytuacja kapitałowa banku.
  czytaj więcej
 • Braster biedniejszy o 9,2 mln zł po I kwartale

  17 maja 2017
  Na koncie medycznej spółki zostało 8,3 mln zł, a przychody wciąż są symboliczne. Firma planuje emisję akcji, która ma sfinansować ekspansję na rynkach zagranicznych.
  czytaj więcej
 • i2 Development bardziej zadłużone

  17 maja 2017
  Do 19 mln zł ujemnych przepływów operacyjnych deweloper dołożył też 7 mln zł wydatków inwestycyjnych, wynikających głównie z udzielonych pożyczek. Wszystko to sfinansowano nowym długiem, głównie obligacyjnym.
  czytaj więcej

Emisje