niedziela, 18 marca 2018

Newsroom

ZM Henryk Kania zwiększyły przychody o 26 proc. r/r

msd | 18 maja 2017
Z 305,9 mln zł przychodów zakłady mięsne wypracowały 17,9 mln zł zysku ze sprzedaży i 10,4 mln zł zysku netto. Istotnie wyższa sprzedaż nie przekłada się jednak na poprawę przepływów operacyjnych, bo mocno rosną też należności spółki.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Coraz słabsze wyniki M.W. Trade

  16 marca 2018
  Wraz ze spadkiem wartości portfela aktywów finansowych maleją przychody i zyski spółki wyspecjalizowanej w finansowaniu podmiotów leczniczych i JST. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że spieniężany majątek trafia na spłatę zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Lutowa emisja Best debiutuje na Catalyst

  16 marca 2018
  Windykator wprowadził do obrotu warte 30 mln zł papiery dłużne serii T2 uplasowane miesiąc temu w ramach publicznej oferty, w której udział wzięło 464 inwestorów.
  czytaj więcej
 • Best wydłuża okres spłaty w nowej emisji publicznej

  18 maja 2017
  W najnowszej ofercie windykator zaoferuje, dobrze znane z trzech wcześniejszych emisji publicznych, WIBOR 3M plus 3,3 pkt proc. marży za niezabezpieczony dług. Wydłuży się natomiast okres spłaty z 4,5 do 5 lat.
  czytaj więcej
 • OT Logistics poprawia wyniki dzięki akwizycjom

  18 maja 2017
  Poprawę przychodów i zysków w I kwartale grupa świadcząca usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne zawdzięcza nowym spółkom, które objęto konsolidacją. Akwizycje wiążą się jednak ze wzrostem zadłużenia.
  czytaj więcej

Emisje