środa, 20 czerwca 2018

Newsroom

Zyski PS Banku głównie spoza podstawowej działalności

msd | 12 czerwca 2017
Po 14,5-proc. wzroście ubiegłoroczny wynik brutto Banku Spółdzielczego w Piasecznie sięgnął 7,1 mln zł. Podobnie jak przed rokiem w większości pochodził on z pozostałych przychodów operacyjnych netto.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Bank Spółdzielczy w Piasecznie

 • Zysk netto PS Banku spadł o 20,2 proc. r/r

  19 czerwca 2018
  Pomimo znacznej poprawy wyniku na działalności bankowej, przy tylko niewielkim wzroście kosztów działalności i odpisów netto, Bank Spółdzielczy w Piasecznie zanotował w ubiegłym roku spadek zysku netto do 4,1 mln zł.
  czytaj więcej
 • BS Piaseczno ma więcej kredytów zagrożonych

  10 października 2017
  Bank zakończył I półrocze z 10,96 proc. udziału kredytów zagrożonych wobec 8,35 proc. przed rokiem. Nieregularne należności mają coraz niższe pokrycie rezerwami celowymi.
  czytaj więcej
 • Wyższe zyski BS w Piasecznie

  06 października 2016
  Spółdzielczy bank zanotował w I półroczu 4,4 mln zł zysku netto wobec 2,6 mln zł przed rokiem. Wyższe odpisy nie stanęły na przeszkodzie, bo oprócz działalności podstawowej na wynik banku pracuje też nieruchomość oddana w leasing zwrotny.
  czytaj więcej
 • Bank Spółdzielczy w Piasecznie z niższą bazą kapitałową

  09 maja 2016
  Zeszłoroczny wzrost funduszy własnych banku nie był na tyle duży, żeby przy rosnącej ekspozycji na ryzyko udało się utrzymać współczynniki kapitałowe na dotychczasowych poziomach. By móc utrzymać wysokie tempo rozwoju piaseczyński bank szuka zysków poza podstawową działalnością.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje