wtorek, 25 czerwca 2019

Newsroom

Bank Spółdzielczy w Płońsku poprawił wskaźnik kredytów zagrożonych

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 12 czerwca 2019
W rosnącym portfelu kredytowym udział należności zagrożonych spadł o 1,4 pkt proc. r/r do 5,23 proc. na koniec 2018 r. Pomimo wyraźnie lepszego wyniku odsetkowego, zysk netto banku nie zmienił się.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Bank Spółdzielczy w Płońsku

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Inwestorzy zablokowani w obligacjach OT Logistics

  25 czerwca 2019
  Giełdowy obrót papierami, które miały wygasać w listopadzie 2018 r. wciąż pozostaje zawieszony, mimo że ich termin wykupu przesunięto do maja 2021 r. Wszystko wskazuje, że notowania już nie zostaną wznowione, więc inwestorzy nie zawrą na Catalyst ani jednej transakcji. Dla spółki problem nie istnieje.
  czytaj więcej
 • PCM otrzymał 1,89 mld zł kredytów od nowego właściciela

  25 czerwca 2019
  Wpływy z kredytów otrzymanych przez Prime Car Management od PKO BP mają trafić na finansowanie i refinansowanie bieżącej działalności oraz całkowitą spłatę istniejącego zadłużenia, w tym wartych 250 mln zł obligacji.
  czytaj więcej
 • Połowa portfela kredytowego PBS w Ciechanowie wciąż zagrożona

  11 czerwca 2019
  Stan portfela kredytowego Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie na koniec 2018 r. wciąż pozostawał zatrważający. Tylko jeden z trzech współczynników kapitałowych banku spełniał oczekiwania KNF, a audytor zwrócił uwagę na niepewność dotyczącą kontynuacji działalności.
  czytaj więcej
 • Pragma Inkaso także mniej zadłużona

  11 czerwca 2019
  W ślad za spadkiem zadłużenia Pragmy Faktoring spadło też zadłużenie całej grupy Pragma Inkaso w I kwartale. Jednostkowe sprawozdanie windykacyjnej spółki to jednak osobna historia.
  czytaj więcej

Emisje