poniedziałek, 06 lipca 2020

Newsroom

Braster stawia wierzycieli pod ścianą

msd | 17 marca 2020
W związku zagrożeniem epidemicznym telemedyczna spółka przesunęła termin zgromadzenia obligatariuszy wymagalnych papierów o miesiąc, jednocześnie nieco modyfikując propozycje dla wierzycieli. Daje im prosty wybór – jeśli nie zgoda na zmianę warunków emisji, to upadłość lub restrukturyzacja.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Braster S.A.

 • Audytor nie widzi szans dla Brastera

  01 lipca 2020
  Zdaniem biegłego, który wydał negatywną opinię o rocznym sprawozdaniu Brastera, spółka nie ma realnej alternatywy dla likwidacji lub zaniechania działalności, dlatego przyjęte przez zarząd założenie kontynuacji działalności nie było zasadne.
  czytaj więcej
 • Zgromadzenie obligatariuszy Brastera bez kworum

  01 czerwca 2020
  Telemedycznej spółce nie udało się przesunąć terminu spłaty obligacji. Ale już sam fakt, że chciała to zrobić wydaje się ciekawy, jeśli wziąć pod uwagę, że od miesiąca toczy się wobec niej przyspieszone postępowanie układowe. Braster zapowiada też wejście w nowy – modny – biznes, ale nie ujawnia, skąd weźmie na to pieniądze.
  czytaj więcej
 • Braster po raz kolejny przesuwa termin zgromadzenia obligatariuszy

  11 maja 2020
  Telemedyczna spółka odwołała zaplanowane na 18 maja zgromadzenie obligatariuszy. Zwołała kolejne z zasadniczo niezmienionym projektem uchwał, mimo że otwarto wobec niej postępowanie restrukturyzacyjne.
  czytaj więcej
 • Sąd otworzył postępowanie restrukturyzacyjne Brastera

  04 maja 2020
  Warszawski sąd otworzył przyspieszone postępowanie układowe wobec telemedycznej spółki, której obligacje stały się wymagalne na początku marca.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Purgatorium

Emisje