wtorek, 16 lipca 2019

Newsroom

Braster uciekł spod topora

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 28 maja 2019
Jak wynika z naszych informacji, spółka otrzymała zgodę obligatariuszy na przesunięcie terminu wykupu wygasających w środę obligacji o wartości 10,5 mln zł. Być może papiery wrócą do giełdowego obrotu.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Braster S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Stagnacja spłat w Beście

  15 lipca 2019
  Windykacyjna grupa otrzymała 123,1 mln zł wpłat od dłużników w I półroczu wobec 127,3 mln zł przed rokiem. Best wciąż niechętnie inwestuje w nowe pakiety wierzytelności.
  czytaj więcej
 • 12-letnie obligacje Banku Pekao debiutują na Catalyst

  15 lipca 2019
  Za długie – jak na polskie warunki – papiery dłużne bank płaci WIBOR 6M plus 1,7 pkt proc. marży. Obligacje prawdopodobnie zostaną przedterminowo wykupione w czerwcu 2026 r., ponieważ są one długiem podporządkowanym.
  czytaj więcej
 • WB Electronics prosi obligatariuszy o zgodę na wyższą dywidendę

  28 maja 2019
  Zbrojeniowa spółka chce, aby właściciele papierów WBE1120 zgodzili się na wypłatę wyższej dywidendy, niż to wynika z warunków emisji obligacji. Zeszłoroczne zyski grupy WB Electronics wprawdzie były niższe od celu, ale jej sytuacja bilansowa uległa poprawie, na tyle że gotówka przekraczała zadłużenie finansowe.
  czytaj więcej
 • Best się delewaruje

  28 maja 2019
  Na koniec marca dług netto sięgał 1,11x kapitału własnego, co jest obecnie najniższym poziomem wśród firm windykacyjnych, które przeprowadzały w przeszłości publiczne emisje obligacji.
  czytaj więcej

Emisje