czwartek, 09 lipca 2020

Newsroom

CDRL dalej od obligacyjnego kowenantu

msd | 03 grudnia 2019
Producentowi ubrań dla dzieci dopisała sprzedaż w III kwartale oraz wygenerowany cash flow operacyjny, co pozwoliło nieco poprawić pokrycie krótkoterminowych zobowiązań posiadanymi środkami pieniężnymi. Wskaźnik dług netto/EBITDA oddalił się zaś od obligacyjnego limitu.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o CDRL S.A.

 • Audytor zwraca uwagę na niepewność kontynuacji działalności CDRL

  30 marca 2020
  Epidemia koronawirusa istotnie ograniczyła zakres działalności grupy, co zdaniem audytora wskazuje na „istnienie istotnej niepewności, która może budzić znaczące wątpliwości co do możliwości kontynuowania działalności przez grupę kapitałową.”
  czytaj więcej
 • CDRL spodziewa się spadku sprzedaży w polskich sklepach o 30 proc. r/r

  17 marca 2020
  Producent ubrań dla dzieci spodziewa się, że epidemia koronawirusa będzie mieć „istotny, negatywny wpływ” na jego wyniki i działalność.
  czytaj więcej
 • CDRL ze słabszymi wskaźnikami finansowymi

  02 września 2019
  Na efekty akwizycji producenta ubrań dla dzieci dodatkowo nałożyło się wdrożenie nowego standardu rachunkowości. CDRL wygląda więc na o wiele bardziej zadłużone przy jednocześnie znacznie niższych wskaźnikach płynności.
  czytaj więcej
 • Mała rewolucja w CDRL

  04 czerwca 2019
  Kolejne akwizycje oraz wdrożenie nowego standardu sprawozdawczości zwiększyły w I kwartale sumę bilansową producenta ubrań dla dzieci o 157,4 mln zł do 345 mln zł. Przy odnotowanej stracie netto i spadku kapitałów własnych ogólne zadłużenie grupy poszybowało w górę. Wyraźnie pogorszyły się też wskaźniki zadłużenia odsetkowego i płynności.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje