czwartek, 18 lipca 2019

Newsroom

CDRL z niższymi wskaźnikami płynności

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 08 kwietnia 2019
W IV kwartale producent dziecięcej odzieży wypracował 24,8 mln zł gotówki. Jeszcze więcej wydał jednak na inwestycje. Saldo środków pieniężnych wyraźnie się obniżyło, a wśród aktywów obrotowych ponadprzeciętnie dużo było zapasów.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o CDRL S.A.

 • Mała rewolucja w CDRL

  04 czerwca 2019
  Kolejne akwizycje oraz wdrożenie nowego standardu sprawozdawczości zwiększyły w I kwartale sumę bilansową producenta ubrań dla dzieci o 157,4 mln zł do 345 mln zł. Przy odnotowanej stracie netto i spadku kapitałów własnych ogólne zadłużenie grupy poszybowało w górę. Wyraźnie pogorszyły się też wskaźniki zadłużenia odsetkowego i płynności.
  czytaj więcej
 • CDRL wrócił na Catalyst

  22 marca 2019
  Producent ubrań dla dzieci pod marką Coccodrillo wprowadził do giełdowego obrotu trzyletnie niezabezpieczone obligacje o wartości 8,9 mln zł, za które płaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc.
  czytaj więcej
 • CDRL pozyskało 8,9 mln zł z emisji obligacji

  31 grudnia 2018
  Producent ubrań dla dzieci uplasował trzyletnie niezabezpieczone papiery, za które zapłaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc. marży.
  czytaj więcej
 • CDRL przyjął program emisji obligacji

  23 listopada 2018
  Wartość programu to 40 mln zł. Papiery będą oferowane inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym w ofertach prywatnych lub publicznych, ale z zapisami od 100 tys. euro.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje