sobota, 17 lutego 2018

Newsroom

Comp bez istotnej poprawy wskaźników płynności po zrefinansowaniu obligacji

msd | 30 listopada 2017
Technologiczna grupa wprawdzie zrefinansowała papiery na 36 mln zł, ale jej płynność bieżąca wzrosła w III kwartale tylko symbolicznie, do 1,09x, co wciąż stanowiło naruszenie kowenantu jednej z umów kredytowych.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Comp S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • Archicom utrzymał solidną płynność gotówkową po przejęciu mLocum

  30 listopada 2017
  Choć w III kwartale działalność operacyjna i wydatki inwestycyjne pomniejszyły zasoby gotówkowe deweloperskiej grupy, to wciąż posiadała ona na tyle środków pieniężnych, by pokryć nimi krótkoterminowe zobowiązania pomniejszone o przedpłaty klientów.
  czytaj więcej
 • Atal mniej zadłużony

  30 listopada 2017
  Oprócz dalszej poprawy wyników w III kwartale deweloperska grupa mogła się pochwalić też wysokimi przepływami operacyjnymi oraz obniżeniem zadłużenia finansowego.
  czytaj więcej

Emisje