czwartek, 13 czerwca 2024

Newsroom

Cordia liczy na lepszy 2024 r.

msd | 06 maja 2024
Węgierski deweloper wyraźnie odczuł spowolnienie na macierzystym rynku mieszkaniowym. Wierzy jednak w odbicie. Jednocześnie rozważa przeprowadzenie emisji obligacji na polskim rynku.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Cordia Polska S.A.

 • Dobra sytuacja pieniężna Cordii

  04 października 2023
  Mimo ujemnych przepływów operacyjnych i wzrostu krótkoterminowego zadłużenia, węgierski deweloper utrzymał płynność gotówkową na wysokim poziomie, inwestując przy tym część nadwyżek w bony i obligacje skarbowe na rodzimym rynku.
  czytaj więcej
 • Cordia wzmocniła bilans

  05 maja 2023
  Mimo niedużych przepływów z podstawowej działalności, węgierski deweloper zwiększył w ubiegłym roku saldo środków pieniężnych, co pozwoliło mu lekko poprawić płynność gotówkową i obniżyć wskaźniki zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Cordia utrzymała niezłą płynność

  07 października 2022
  Na koniec I półrocza węgierski deweloper nadal dysponował środkami pieniężnymi zabezpieczającymi pokrycie zobowiązań wymagalnych w perspektywie 12 miesięcy. Do nowych projektów podchodzi jednak ostrożnie i myśli o sprzedaży kolejnych aktywów non-core.
  czytaj więcej
 • Spadek zadłużenia Cordii

  09 maja 2022
  Deweloperska grupa o węgierskich korzeniach, która obecna jest także w Polsce, zakończyła ubiegły rok z rekordowymi przychodami i niezłymi przepływami pieniężnymi pozwalającymi jej na redukcję zadłużenia.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst