wtorek, 21 maja 2019

Newsroom

Elemental Holding wyraźnie poprawia sprzedaż

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 grudnia 2018
Po trzech kwartałach tego roku przychody recyklingowej grupy rosły o 21,9 proc. r/r do 1,24 mld zł. Zysków od tego jednak nie przybyło.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Elemental Holding S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Kredyt Inkaso odkryło karty w sprawie niedawnego refinansowania

  21 maja 2019
  Nabywając trzy tygodnie temu w celu umorzenia obligacje warte 250,5 mln zł windykacyjna spółka nie ujawniała, jaka część tej kwoty przypada na poszczególne serie. W końcu wiadomo, że niedawne refinansowanie w nieznacznym stopniu objęło zapadające w czerwcu papiery, ale dało spółce istotną ulgę przy dwóch kolejnych wykupach, kluczowych z uwagi na wyjściową wartość.
  czytaj więcej
 • Kwietniowa emisja Rokity debiutuje z premią

  21 maja 2019
  Uplasowane w ubiegłym miesiącu siedmioletnie papiery PCR0426 w pierwszych godzinach obecności na GPW wyceniane są na 100,25-100,61 proc. nominału.
  czytaj więcej
 • Wyższa dźwignia finansowa Biogenedu

  04 grudnia 2018
  W III kwartale zadłużenie finansowe kosmetycznej firmy wzrosło przy jednocześnie nieco słabszych wynikach. Znalazło to odbicie we wskaźniku dług netto/EBITDA, ale jego limit określony w warunkach emisji obligacji wciąż pozostawał niezagrożony.
  czytaj więcej
 • BBI Development wciąż ze stratą

  04 grudnia 2018
  Deweloper zanotował wprawdzie 0,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kwartale, ale po dziewięciu miesiącach wciąż był na minusie. Zadłużenie pozostało pod kontrolą, a na poprawę sytuacji płynnościowej przyjdzie zapewne poczekać do czasu sprzedaży projektu Centrum Marszałkowska.
  czytaj więcej

Emisje