wtorek, 02 czerwca 2020

Newsroom

Esbank zmniejsza portfel kredytowy

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 12 czerwca 2019
Bank spółdzielczy z Radomska obniżył bilansową wartość należności od sektora niefinansowego i budżetowego o 20,6 mln zł do 367,9 mln zł w 2018 r. Wyraźnie poprawił w ten sposób współczynniki kapitałowe.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o ESBANK Bank Spółdzielczy

 • Esbank coraz większy, ale bez poprawy wyników

  15 października 2019
  Przez rok suma bilansowa banku z Radomska wzrosła o 11,5 proc. do 808,5 mln zł. Tak chętnie przyjmowane depozyty sam zamienia raczej na lokaty międzybankowe. Wzrost aktywów bynajmniej nie idzie w parze z poprawą wyników.
  czytaj więcej
 • Esbank z większym portfelem kredytowym

  12 października 2018
  Bank spółdzielczy z Radomska, jako jeden z nielicznych przedstawicieli sektora z Catalyst, szybciej zwiększa portfel kredytowy niż wartość przyjętych depozytów.
  czytaj więcej
 • Obligacje Esbanku zawieszone za brak raportu audytora

  06 czerwca 2018
  Giełda zawiesiła obrót papierami ESB0725, ponieważ w sprawozdaniu finansowym banku zabrakło raportu biegłego. Tymczasem w niezaudytowanym sprawozdaniu bank wykazał ponad 32-proc. spadek zysku netto, ale przy poprawie współczynników kapitałowych.
  czytaj więcej
 • Esbank poprawił wypłacalność, ale mniej zarobił

  22 sierpnia 2017
  W I półroczu Bank Spółdzielczy w Radomsku zanotował niespełna 2 mln zł zysku netto wobec 2,5 mln zł rok wcześniej. Zauważalnie poprawił natomiast łączny współczynnik kapitałowy, o czym decydowały jednak też zdarzenia spoza podstawowej działalności.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje