wtorek, 22 września 2020

Newsroom

Fasing jest w trakcie podejmowania kroków zapewniających utrzymanie płynności

msd | 12 maja 2020
Producent łańcuchów spodziewa się, że pandemia koronawirusa może negatywnie wpłynąć na wyniki sprzedaży grupy. Chce skorzystać z covidowych preferencji oferowanych przez banki, ZUS i US. Liczy też na złagodzenie dostępu do tzw. „tarczy antykryzysowej”.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Fasing S.A.

 • Słabe wyniki i niejasne perspektywy Fasingu

  17 września 2020
  Skonsolidowane przychody producenta łańcuchów spadły w II kwartale do najniższego poziomu od 2010 r. Zmniejszenie kapitału obrotowego pozwoliło na relatywnie wysokie przepływy operacyjne, ale po spłacie części długów gotówki na kontach grupy akurat ubyło. Płynnościowy zastrzyk dla Fasingu przyjść może z ARP i PFR.
  czytaj więcej
 • Pandemia uderzyła w Fasing

  18 czerwca 2020
  Skonsolidowane przychody producenta łańcuchów, który obsługuje między innymi przemysł górniczy, spadły o blisko jedną trzecią. Grupa spodziewa się dalszych negatywnych skutków pandemii, a we wdrożonych tarczach pomocowych niewiele dla siebie znajduje.
  czytaj więcej
 • Fasing obniżył krótkoterminowe zobowiązania

  06 grudnia 2019
  Na koniec września producent łańcuchów notował najniższy od dwóch lat poziom zobowiązań wymagalnych w ciągu następnych 12 miesięcy.
  czytaj więcej
 • Fasing debiutuje na Catalyst

  04 listopada 2019
  Producent łańcuchów dla przemysłu górniczego wprowadził do giełdowego obrotu wyemitowane w czerwcu trzyletnie obligacje, za które płaci WIBOR 6M plus 3,5 pkt proc. marży.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje