czwartek, 30 maja 2024

Newsroom

Indos bliżej refinansowania obligacji

Michał Sadrak | 19 maja 2023
Spółka zajmująca się finansowaniem MŚP zwiększyła w I kwartale portfel należności od klientów, redukując w ten sposób stan wolnych środków. Będzie musiała jednak popracować nad ich odbudowaniem, ponieważ we wrześniu czeka ją wykup obligacji o wartości 10,8 mln zł.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Indos pozbył się płynnościowych nadwyżek

  15 maja 2024
  W I kwartale chorzowska spółka znacząco zwiększyła portfel pracujących należności, w wyniku czego zmniejszyła stan gotówki z 22,7 do 5,9 mln zł.
  czytaj więcej
 • Nadzwyczaj wysoka płynność Indosu

  15 lutego 2024
  Zajmująca się finansowaniem MŚP spółka wypracowała prawie 25,8 mln zł gotówki z działalności operacyjnej i inwestycyjnej w IV kwartale, co zapewniło jej znaczący spadek długu netto i nieosiągalną wcześniej płynność gotówkową.
  czytaj więcej
 • Indos mocniej zadłużony

  21 listopada 2023
  Pomimo uplasowania w lipcu emisji refinansującej, spółka zanotowała mocny odpływ środków pieniężnych w III kwartale, co z kolei przypłaciła pierwszym od półtora roku wzrostem długu netto powyżej kapitału własnego.
  czytaj więcej
 • Lipcowa emisja Indosu trafiła na GPW

  29 sierpnia 2023
  Spółka trudniąca się finansowaniem MŚP wprowadziła na Catalyst warte 15 mln zł obligacje, w przypadku których zdecydowała się zapłacić najwyższą marżę od dekady.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst