wtorek, 18 stycznia 2022

Newsroom

Indos z najniższymi przychodami od 2016 r.

msd | 17 sierpnia 2021
Spółka zamroziła sporą część gotówki w nieruchomościach. Liczy jednak, że spienięży je jeszcze w tym roku. Tymczasem wygasające w przyszłym roku obligacje powoli zaczynają ciążyć bilansowi Indosu.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o Indos S.A.

 • Narastają krótkoterminowe zobowiązania Indosu

  16 listopada 2021
  Wartość krótkoterminowych zobowiązań notowanej na NewConnect spółki zanotowała w III kwartale ponad 40-proc. wzrost do 33,7 mln zł. Znakomita większość z nich to obligacje, które Indos będzie musiał zrefinansować w 2022 r.
  czytaj więcej
 • Prokurator generalny ujął się za Indosem

  19 października 2021
  Zbigniew Ziobro skierował skargę nadzwyczajną do sądowego wyroku oddalającego powództwo Indosu przeciwko Bankowi Pekao. Chodzi o ciągnącą się przez lata sprawę niewypłaconych gwarancji od należności Indosu wobec spółki WZRT-Północ.
  czytaj więcej
 • Indos żegna się z pandemią

  19 maja 2021
  Po przedterminowej spłacie obligacji i – długo wyczekiwanym – powrocie do zwiększonych inwestycji w kasie Indosu zostało niecałe 0,8 mln zł środków pieniężnych na koniec marca, co było najniższą wartością od ponad czterech lat.
  czytaj więcej
 • Sąd uniewinnił menedżerów Indosu

  13 kwietnia 2021
  Katowicki sąd uniewinnił członków zarządu Indosu, aktualnego i byłego, w sprawie dotyczącej lichwy i oszustwa.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • KGHM zaktualizował strategię

  17 stycznia 2022
  Miedziowa grupa celuje średnio w 10,2 proc. rentowności kapitału stałego (ROCE), wynika ze strategii do 2030 r. z horyzontem do 2040 r.
  czytaj więcej
 • Grudniowa emisja Kruka debiutuje na Catalyst

  14 stycznia 2022
  Za uplasowane podczas publicznej oferty pięcioletnie niezabezpieczone papiery dłużne windykator płaci WIBOR 3M plus 3,4 pkt proc., co daje 5,7 proc. rocznie w pierwszym trzymiesięcznym okresie odsetkowym.
  czytaj więcej
 • Kolejne obligacje Profbudu na Catalyst

  13 stycznia 2022
  Infinity, spółka stojąca na czele deweloperskiej grupy pod marką Profbud, wprowadziła do obrotu warte 11 mln zł papiery dłużne, które w ubiegłym roku uplasowała podczas oferty publicznej.
  czytaj więcej
 • Trzech inwestorów chce przejąć 66 proc. akcji Develii

  13 stycznia 2022
  Fundusz private equity Metric Capital Partners oraz dwaj Polscy przedsiębiorcy ogłosili wezwanie do zapisywania się na sprzedaż 295,4 mln akcji Develii. Liczą na zwiększenie skali działalności dewelopera oraz „bardziej efektywne wykorzystanie bilansu spółki”.
  czytaj więcej