czwartek, 29 lutego 2024

Newsroom

MCI Capital z wysoką płynnością i apetytem na inwestycje

msd | 14 kwietnia 2022
Szeroko rozumiana grupa MCI zakończyła ubiegły rok z ponad 0,8 mld zł dostępnego finansowania. Liczy, że najbliższe dwa lata będą okresem budowania portfela, do czego zachęcać też ma unormowanie wycen.
Żeby dokończyć lekturę należy wykupić abonament

Więcej wiadomości o MCI Capital ASI S.A.

 • Notowania akcji MCI Capital mogą zostać wznowione

  24 listopada 2023
  MCI Capital ASI, jej większościowy akcjonariusz oraz Giełda Papierów Wartościowych zawarły porozumienie w sprawie wznowienia obrotu akcjami spółki.
  czytaj więcej
 • MCI Capital oczyściło bilans z krótkiego długu

  17 listopada 2023
  Po wykupie wartych 20 mln zł obligacji MCI0823 oraz wydłużeniu okresu spłaty wewnątrzgrupowych papierów na 79 mln zł MCI Capital zmniejszyło krótkoterminowe zobowiązania do najniższego poziomu od około dziewięciu lat.
  czytaj więcej
 • GPW zawiesi akcje MCI Capital

  27 września 2023
  Z powodu lesislacyjnego nieładu Giełda zawiesi od piątku obrót akcjami MCI Capital. A to oznacza, że pojawić się mogą na przykład nieoczekiwane problemy z cokwartalną wyceną zabezpieczenia obligacji wyemitowanych przez większościowego akcjonariusza spółki.
  czytaj więcej
 • MCI na razie nie ciągnie do dezinwestycji

  21 września 2023
  Wobec posiadanej nadpłynności, niższych wycen i stosunkowo niedużej konkurencji, fundusz chce w najbliższym czasie postawić na nowe inwestycje. Ze spieniężeniem posiadanego portfela nie musi się spieszyć, przekonują przedstawiciele MCI.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst