wtorek, 24 kwietnia 2018

Newsroom

Mniej zagrożonych kredytów w Hexa Banku

msd | 12 czerwca 2017
Skromny 1-proc. spadek należności zagrożonych przy ponad 10-proc. wzroście salda kredytów pozwolił bankowi spółdzielczemu z Piątnicy obniżyć wskaźnik kredytów zagrożonych z 5,51 do 4,95 proc.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Hexa Bank Spółdzielczy

 • Wyższe zyski Hexa Banku

  18 września 2017
  Bank Spółdzielczy w Piątnicy miał 1,5 mln zł zysku netto w I półroczu wobec 0,9 mln zł przed rokiem. Portfel kredytowy banku maleje, rośnie natomiast udział kredytów zagrożonych.
  czytaj więcej
 • Hexa Bank zbiera depozyty w ekspresowym tempie

  15 września 2016
  W I półroczu bank spółdzielczy z Piątnicy zwiększył bazę depozytową o 22,7 proc. do 345,4 mln zł. Akcja kredytowa nie rosła równie szybko, choć jej dynamika nie należała do niskich. Spadek udziału kredytów zagrożonych w takim układzie jest sukcesem, choć dokonane odpisy negatywnie wpłynęły na wyniki.
  czytaj więcej
 • Hexa Bank podwoił wskaźnik kredytów zagrożonych

  30 czerwca 2016
  Jego wzrost w ubiegłym roku z 2,59 do 5,51 proc. oznacza jednak, że jakość portfela kredytowego Banku Spółdzielczego w Piątnicy wciąż pozostaje lepsza od przeciętnej dla banków z Catalyst.
  czytaj więcej
 • Banki spółdzielcze nie są już jednorodną grupą na Catalyst

  30 października 2015
  Inwestorzy dokonują coraz bardziej wyraźnej selekcji między bankami spółdzielczymi obecnymi na Catalyst, co widać po różnicy w rentownościach. Czym się kierują?
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje