piątek, 23 sierpnia 2019

Newsroom

PCC Exol z niższymi wskaźnikami płynności

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 22 marca 2019
Szybka płynność chemicznej grupy spadła w IV kwartale do najniższego poziomu od połowy 2014 r., na co wpłynął ponadprzeciętny poziom gotówki zamrożonej w zapasach. Ogółem zeszłoroczne zmiany w kapitale obrotowym pogorszyły przepływy operacyjne. Zadłużenie wzrosło jednak nieznacznie, a w samym IV kwartale wyraźnie spadło. Względem zysku EBITDA było najniżej od wielu lat.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o PCC Exol S.A.

 • KNF zatwierdziła prospekt emisyjny PCC Exol

  22 lipca 2019
  Dokument zatwierdzony przez nadzorcę dotyczy programu publicznych emisji o wartości 100 mln zł. To najmniejszy z dotychczasowych programów chemicznej spółki.
  czytaj więcej
 • PCC Exol złożył prospekt do KNF

  02 lipca 2019
  Chemiczna spółka złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie kolejnego obligacyjnego prospektu, wynika z informacji podanych na stronie nadzorcy.
  czytaj więcej
 • PCC Exol wyraźnie poprawił wyniki

  22 maja 2019
  Chemiczna grupa zwiększyła wynik EBITDA o 91 proc. r/r do 18,5 mln zł w I kwartale. Poprawa była na tyle duża, że zamortyzowała istotny wzrost zadłużenia. Wskaźnik dług netto/EBITDA był najniżej od lat, gorzej natomiast prezentowały się wskaźniki płynności.
  czytaj więcej
 • PCC Exol chce wypłacić 15,5 mln zł dywidendy

  25 kwietnia 2019
  Zarząd chemicznej spółki proponuje, by 23 maja, tak jak przed rokiem, do akcjonariuszy trafiło 15,5 mln zł tytułem dywidendy. Decyzja czwartkowego ZWZ w tej sprawie powinna być formalnością.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje