piątek, 18 czerwca 2021

Newsroom

Płynność bieżąca CDRL na historycznym minimum

msd | 07 czerwca 2021
Odzieżowa grupa zakończyła I kwartał z przewagą krótkoterminowych zobowiązań nad aktywami obrotowymi. Jej płynność gotówkowa nie odbiegała jednak od normy.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o CDRL S.A.

 • CDRL z ujemnym kapitałem obrotowym netto

  15 kwietnia 2021
  Aktywa obrotowe dystrybutora odzieży dziecięcej po raz pierwszy w jego giełdowej historii przestały pokrywać krótkoterminowe zobowiązania. Z jednej strony grupa CDRL – ponownie – zwraca uwagę na niepewność kontynuacji działalności, z drugiej zaś wskazuje, że posiadane środki pieniężne i linie kredytowe powinny uchronić ją przed utratą płynności.
  czytaj więcej
 • Trzy spółki zależne CDRL chcą restrukturyzacji

  12 kwietnia 2021
  Wobec kolejnego zamknięcia galerii handlowych należące do grupy CDRL podmioty planują wejść na drogę uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego, aby „ułożyć zasady współpracy” z właścicielami wynajmowanych lokali.
  czytaj więcej
 • CDRL wróciło do rentowności operacyjnej

  27 listopada 2020
  Za sprawą kosztów finansowych (spadek wartości białoruskiego rubla) grupa notuje stratę netto po III kwartałach. Ale dług netto spadł, a płynność kształtuje się w okolicach zwyczajnych dla odzieżowej spółki.
  czytaj więcej
 • CDRL nie planuje dalszego skupu obligacji

  09 października 2020
  Producent ubrań dla dzieci skupił dotychczas 7,2 mln zł z wartych 8,9 mln zł obligacji CDR1221. I na tym zamierza poprzestać.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje