niedziela, 18 listopada 2018

Newsroom

Pragma Inkaso ponownie ze stratą netto

msd | 10 września 2018
Pomimo zakończonej restrukturyzacji kosztów windykacyjna spółka miała w II kwartale prawie 0,8 mln zł jednostkowej straty netto. Dopiero na poziomie grupy wykazano zysk, który pochodził z działalności Pragmy Faktoring.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Pragma Inkaso S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • PCC Exol nieco poprawił wyniki

  16 listopada 2018
  Od początku zysk netto chemicznej grupy rośnie 8,2 proc. r/r do 16,4 mln zł. Gorzej wypadają jednak przepływy operacyjne, a krótkoterminowe zobowiązania wciąż pozostają na podwyższonym poziomie.
  czytaj więcej
 • Best znacznie obniżył zlewarowanie

  16 listopada 2018
  Windykacyjna grupa przeszło podwoiła poziom gotówki w III kwartale, co pozwoliło obniżyć dług netto i zażegnać ryzyko naruszenia kowenantu obligacji BST0820. Wyraźnie spadło też zadłużenie względem kapitałów, choć po części to efekt księgowego zabiegu.
  czytaj więcej
 • Spadek zysków i wzrost długu netto w AOW Faktoring

  10 września 2018
  Pomimo wzrostu obrotów o 6 proc. r/r przychody faktoringowej spółki zanotowały spadek, wskutek czego zysk netto skurczył się o jedną trzecią do niespełna 0,6 mln zł w I półroczu. Przepływy operacyjne były ujemne, a dług netto wzrósł.
  czytaj więcej
 • Wyniki Capital Parku w rytm notowań EUR/PLN

  10 września 2018
  Komercyjny deweloper zanotował 149,6 mln zł skonsolidowanego zysku operacyjnego w I półroczu, z czego 95,8 mln zł pochodziło z osłabienia złotego względem euro. Zmiana notowań EUR/PLN nie tylko podnosi księgową wartość nieruchomości Capital Parku, ale i jego zadłużenia finansowego.
  czytaj więcej

Emisje