środa, 19 września 2018

Newsroom

Pragma Inkaso ponownie ze stratą netto

msd | 10 września 2018
Pomimo zakończonej restrukturyzacji kosztów windykacyjna spółka miała w II kwartale prawie 0,8 mln zł jednostkowej straty netto. Dopiero na poziomie grupy wykazano zysk, który pochodził z działalności Pragmy Faktoring.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Pragma Inkaso S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Dalszy spadek zasobów gotówkowych w Vivid Games

  19 września 2018
  W I półroczu saldo gotówki na rachunkach producenta gier spadło o 4,6 mln zł do 3,6 mln zł na koniec czerwca. Po raz pierwszy od ponad roku nie wystarczało to na pokrycie całości krótkoterminowych zobowiązań.
  czytaj więcej
 • Niekorzystny dla MCI zwrot w sprawie JTT Computer

  19 września 2018
  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zmienił zaskarżony wyrok i zasądził MCI 2,2 mln zł wraz z odsetkami od skarbu państwa. Problem w tym, że spółka już kilka lat temu otrzymała z tego tyłu 46,4 mln zł.
  czytaj więcej
 • Spadek zysków i wzrost długu netto w AOW Faktoring

  10 września 2018
  Pomimo wzrostu obrotów o 6 proc. r/r przychody faktoringowej spółki zanotowały spadek, wskutek czego zysk netto skurczył się o jedną trzecią do niespełna 0,6 mln zł w I półroczu. Przepływy operacyjne były ujemne, a dług netto wzrósł.
  czytaj więcej
 • Wyniki Capital Parku w rytm notowań EUR/PLN

  10 września 2018
  Komercyjny deweloper zanotował 149,6 mln zł skonsolidowanego zysku operacyjnego w I półroczu, z czego 95,8 mln zł pochodziło z osłabienia złotego względem euro. Zmiana notowań EUR/PLN nie tylko podnosi księgową wartość nieruchomości Capital Parku, ale i jego zadłużenia finansowego.
  czytaj więcej

Emisje