wtorek, 25 czerwca 2019

Newsroom

Pragma Inkaso także mniej zadłużona

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 11 czerwca 2019
W ślad za spadkiem zadłużenia Pragmy Faktoring spadło też zadłużenie całej grupy Pragma Inkaso w I kwartale. Jednostkowe sprawozdanie windykacyjnej spółki to jednak osobna historia.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Pragma Faktoring S.A., Pragma Inkaso S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Inwestorzy zablokowani w obligacjach OT Logistics

  25 czerwca 2019
  Giełdowy obrót papierami, które miały wygasać w listopadzie 2018 r. wciąż pozostaje zawieszony, mimo że ich termin wykupu przesunięto do maja 2021 r. Wszystko wskazuje, że notowania już nie zostaną wznowione, więc inwestorzy nie zawrą na Catalyst ani jednej transakcji. Dla spółki problem nie istnieje.
  czytaj więcej
 • PCM otrzymał 1,89 mld zł kredytów od nowego właściciela

  25 czerwca 2019
  Wpływy z kredytów otrzymanych przez Prime Car Management od PKO BP mają trafić na finansowanie i refinansowanie bieżącej działalności oraz całkowitą spłatę istniejącego zadłużenia, w tym wartych 250 mln zł obligacji.
  czytaj więcej
 • Kredyt Inkaso ustanowiło pierwszy pakiet zabezpieczeń obligacji

  11 czerwca 2019
  Ustanowiony zastaw, a także kolejne, które spółka ma w planie, mają chronić nie tylko właścicieli nowych obligacji z kwietniowej emisji refinansującej na 210 mln zł, ale także obligatariuszy 10 starszych serii, emitowanych jako niezabezpieczone.
  czytaj więcej
 • Comp woli kredyt od obligacji

  11 czerwca 2019
  Spółka dostanie 22,6 mln zł kredytu na przypadającą w najbliższych tygodniach okresową amortyzację obligacji CMP0620 oraz CMP0720, a także otrzymała promesę w sprawie udzielenia kredytu na końcowy wykup obligacji w przyszłym roku.
  czytaj więcej

Emisje