czwartek, 18 lipca 2019

Newsroom

Spadek zysków i wzrost długu netto w AOW Faktoring

msd | 10 września 2018
Pomimo wzrostu obrotów o 6 proc. r/r przychody faktoringowej spółki zanotowały spadek, wskutek czego zysk netto skurczył się o jedną trzecią do niespełna 0,6 mln zł w I półroczu. Przepływy operacyjne były ujemne, a dług netto wzrósł.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o AOW Faktoring S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Kwietniowa emisja Vantage Development trafiła na Catalyst

  17 lipca 2019
  Wrocławski deweloper wprowadził do giełdowego obrotu objęte przez 74 inwestorów 3,5-letnie niezabezpieczone papiery o wartości 45,37 mln zł.
  czytaj więcej
 • Catalyst niknie w oczach

  17 lipca 2019
  Od czterech lat systematycznie spada liczba spółek notowanych na Catalyst. Rynek wtórny daje coraz mniej możliwości dywersyfikacji obligacyjnego portfela, a o poprawę będzie trudno, ponieważ obligacje korporacyjne to coraz częściej domena inwestorów typu private debt.
  czytaj więcej
 • Wyniki Capital Parku w rytm notowań EUR/PLN

  10 września 2018
  Komercyjny deweloper zanotował 149,6 mln zł skonsolidowanego zysku operacyjnego w I półroczu, z czego 95,8 mln zł pochodziło z osłabienia złotego względem euro. Zmiana notowań EUR/PLN nie tylko podnosi księgową wartość nieruchomości Capital Parku, ale i jego zadłużenia finansowego.
  czytaj więcej
 • Robyg otrzymał 125 mln zł kredytu

  10 września 2018
  Bank Pekao udzielił deweloperowi pięcioletniego kredytu na finansowanie działalności, w tym na udzielanie pożyczek spółkom projektowym z grupy kapitałowej.
  czytaj więcej

Emisje