piątek, 24 marca 2017

Newsroom

To był rekordowy rok na rynku obligacji

Emil Szweda dla Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet" | 05 stycznia 2017
Dopisali zarówno emitenci oferujący obligacje na podstawie prospektu emisyjnego, jak i ci, którzy postawili na memorandum. A przede wszystkim dopisali inwestorzy.

Tekst ukazał się w Gazecie Giełdy i Inwestorów "Parkiet" 27 grudnia. Opublikowano za zgodą redakcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Znów niskie wskaźniki płynności Funduszu Hipotecznego Dom

  24 marca 2017
  Na koniec ubiegłego roku krótkoterminowe zobowiązania ponad 15-krotnie przewyższały wartość majątku obrotowego grupy, który w zasadzie składał się niemal wyłącznie ze środków pieniężnych.
  czytaj więcej
 • GPW upomina Indos

  24 marca 2017
  Spółka dostała od Giełdy karę upomnienia „celem zdyscyplinowania do terminowego wypełniania obowiązków informacyjnych”. Chodzi o jednodniowe opóźnienie publikacji raportu za IV kwartał.
  czytaj więcej
 • Raport: Rekordowe wykupy na Catalyst w 2017 r.

  05 stycznia 2017
  Notowane na Catalyst firmy muszą spłacić w tym roku rekordowe 10,47 mld zł obligacyjnego zadłużenia. To trzykrotnie więcej niż przed rokiem. Niemała w tym zasługa dużych emisji znajdujących się w portfelach inwestorów instytucjonalnych. Inwestorzy indywidualni mogą zaś liczyć na chwilę wytchnienia i mniej defaultów.
  czytaj więcej
 • Kolejny przedterminowy wykup obligacji Chemoservisu

  04 stycznia 2017
  Tym razem spółka spłaci przed czasem część notowanych na Catalyst papierów serii A. Wyda na ten cel 0,5 mln zł wobec aktualnej wartości emisji wynoszącej 3,53 mln zł.
  czytaj więcej

Emisje