środa, 19 września 2018

Newsroom

YOLO wypuściło obligacje na 2 mln zł

msd | 30 sierpnia 2018
Firma pożyczkowa uplasowała kolejną serię dwuletnich papierów dłużnych, za które zapłaci WIBOR 3M plus 7,28 pkt proc. marży.

Warunki obligacji serii G3 nie różnią się od dwóch wcześniejszych emisji. Wszystkie one są bowiem plasowane w ramach programu do 20 mln zł, który przewiduje jednakowe parametry dla każdej z transz.

W trzech dotychczasowych ofertach w ramach istniejącego programu spółka pozyskała łącznie 6,5 mln zł.

W obrocie na Catalyst znajdują się natomiast czteroletnie papiery YOLO o wartości 8 mln zł, za które spółka płaci WIBOR 6M plus 6,19 pkt proc. marży. W ostatniej transakcji, z połowy lipca, rynek wyceniał je na 100 proc. nominału. 

Więcej wiadomości o YOLO S.A.

 • Zerowe przychody YOLO w II kwartale

  31 sierpnia 2018
  Pomimo rosnącej sprzedaży pożyczek spółka nawet o krok nie zbliżyła się do osiągnięcia rentowności. W II kwartale wykazała tylko 20 tys. zł przychodów, bo wliczyła też do nich prawie 2,6 mln zł odpisu na udzielone pożyczki.
  czytaj więcej
 • YOLO pozyskało 2,5 mln zł

  02 lipca 2018
  Firma pożyczkowa uplasowała drugą serię papierów dłużnych w ramach wartego 20 mln zł programu emisji, który obowiązuje do końca roku.
  czytaj więcej
 • YOLO ze stratą i większym zadłużeniem

  18 maja 2018
  Działająca od roku firma pożyczkowa wypracowała w I kwartale pierwszy zysk na sprzedaży i zmniejszyła stratę operacyjną. Wzrosły natomiast wskaźniki zadłużenia.
  czytaj więcej
 • YOLO pozostaje start-upem, ale wybiera finansowanie obligacjami

  28 marca 2018
  Spółka, działająca od marca ubiegłego roku w branży pożyczkowej, oczekuje osiągnięcia rentowności operacyjnej w tym roku. Na razie ponosi straty, co w połączeniu w niepewnością otoczenia regulacyjnego, powoduje utrudniony dostęp do finansowania.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Emisje

Emisje