poniedziałek, 21 września 2020

Newsroom

Zarząd Brastera zadowolony z siebie

msd | 18 sierpnia 2020
Z „dużego zainteresowania” kontenerem stojącym na terenie siedziby spółki zarząd Brastera wyciąga wniosek, że uda mu się zdywersyfikować przychody o działalność niemedyczną, co w przyszłości pozwoli na ustabilizowanie sytuacji finansowej, w tym spłatę niewykupionych obligacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Braster S.A.

 • Indeks Default Rate: Ponad 0,5 mld zł strat na obligacjach korporacyjnych

  07 lipca 2020
  W ostatnich 12 miesiącach spółki notowane na Catalyst nie spłaciły papierów dłużnych o łącznej wartości 551,8 mln zł, co – bez związku z pandemią – stanowi absolutny rekord w blisko 11-letniej historii tego rynku.
  czytaj więcej
 • Audytor nie widzi szans dla Brastera

  01 lipca 2020
  Zdaniem biegłego, który wydał negatywną opinię o rocznym sprawozdaniu Brastera, spółka nie ma realnej alternatywy dla likwidacji lub zaniechania działalności, dlatego przyjęte przez zarząd założenie kontynuacji działalności nie było zasadne.
  czytaj więcej
 • Zgromadzenie obligatariuszy Brastera bez kworum

  01 czerwca 2020
  Telemedycznej spółce nie udało się przesunąć terminu spłaty obligacji. Ale już sam fakt, że chciała to zrobić wydaje się ciekawy, jeśli wziąć pod uwagę, że od miesiąca toczy się wobec niej przyspieszone postępowanie układowe. Braster zapowiada też wejście w nowy – modny – biznes, ale nie ujawnia, skąd weźmie na to pieniądze.
  czytaj więcej
 • Braster po raz kolejny przesuwa termin zgromadzenia obligatariuszy

  11 maja 2020
  Telemedyczna spółka odwołała zaplanowane na 18 maja zgromadzenie obligatariuszy. Zwołała kolejne z zasadniczo niezmienionym projektem uchwał, mimo że otwarto wobec niej postępowanie restrukturyzacyjne.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Purgatorium

Emisje