czwartek, 27 lutego 2020

Newsroom

ZM Mysław mogą nie mieć środków na przeprowadzenie upadłości

msd | 03 grudnia 2015
Tymczasowy nadzorca sądowy przygotował dla katowickiego sądu opinię, która wskazuje, że spółka nie ma środków na pokrycie kosztów postępowania – wynika z naszych informacji.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o ZM Mysław S.A.

Więcej wiadomości kategorii Purgatorium

 • GetBack: w przyszłości rozważymy przyspieszenie płatności układowych

  26 lutego 2020
  Windyktor pracuje nad przyspieszeniem płatności dwóch pierwszych rat układowych i analizuje możliwość przedpłacenia trzeciej raty. Problemem okazać się może dotarcie do niektórych obligatariuszy. Spółka liczy, że w przyszłości skapnie jej więcej pieniędzy z roszczeń niż zapisane w układzie 100 mln zł. Ani myśli odpuszczać Deloitte, od którego chce ponad 300 mln zł odszkodowania.
  czytaj więcej
 • Układ GetBacku prawomocny

  26 lutego 2020
  Sąd Okręgowy we Wrocławiu oddalił ostatnie zażalenie, które blokowało uprawomocnienie się układu windykacyjnej spółki z wierzycielami. Niezabezpieczeni obligatariusze otrzymają 25 proc. nominału w ciągu ośmiu lat. Pierwsze pieniądze dostaną w najbliższych miesiącach.
  czytaj więcej
 • Strzyżenie obligacji 2C Partners

  25 lutego 2020
  Nieruchomościowa spółka porozumiała się w sprawie umorzenia połowy obligacji, których termin spłaty minął w maju ubiegłego roku.
  czytaj więcej
 • Obligatariusze Unified Factory przyjęli układ

  21 lutego 2020
  Właściciele niewykupionych papierów serii C i D mają otrzymywać 56 proc. należności głównej w latach 2022-2029. Część obligacyjnych wierzytelności zostanie też skonwertowana na nowe akcje, a w grę wchodzi także zaspokojenie z przedmiotu zastawu.
  czytaj więcej

Emisje