wtorek, 16 lipca 2019

Newsroom

Analiza Uboat-Line

redakcja Obligacje.pl | 01 lipca 2014
"Biorąc pod uwagę obecne wyniki, można zakładać, że spółka będzie zmuszona rolować przynajmniej część zapadającego na 2015 rok zadłużenia".

Analiza została udostępniona zarejestrowanym użytkownikom serwisu 16 czerwa.

Dostęp do kolejnych analiz emitentów obligacji przygotowywanych na zlecenie Obligacje.pl możliwy będzie tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy przy rejestracji wybrali opcję bezpłatną. Użytkownicy, którzy przy rejestracji wybrali opcję płatną, muszą mieć wykupiony abonament NEWSY I ANALIZY. Przejdź do CENNIKA.

Więcej wiadomości o Uboat-Line S.A.

Więcej wiadomości kategorii Analizy

 • Deweloperzy przełamali złą passę?

  10 lipca 2019
  Po czterech z rzędu spadkowych kwartałach notowani na Catalyst deweloperzy tym razem zwiększyli liczbę sprzedanych mieszkań o 5,1 proc. r/r do 4,8 tys. w II kwartale. To jednak zasługa pojedynczych spółek, a w całym I półroczu liczba zakontraktowanych lokali spadła jednak o 5,7 proc. r/r do 9,5 tys.
  czytaj więcej
 • NBP: wskaźniki zadłużenia deweloperów na bezpiecznym poziomie

  28 czerwca 2019
  Zdaniem Narodowego Banku Polskiego rynek nieruchomości mieszkaniowych jest w fazie wysokiej aktywności. Ceny rosną w ślad za kosztami, a wskaźniki rentowności i zadłużenia deweloperów pozostają na bezpiecznym poziomie.
  czytaj więcej
 • Analiza e-Kancelarii

  23 czerwca 2014
  "Niestety, rosnące wolumeny posiadanych wierzytelności nie przekładają się na większe wpływy gotówkowe z ich odzysku". Przeczytaj niezależną analizę spółki zleconą przez Obligacje.pl.
  czytaj więcej
 • Analiza grupy Włodarzewska

  18 czerwca 2014
  Remigiusz Iwan tym razem na naszą prośbę wgryzł się w raport roczny grupy Włodarzewska. Jeszcze zanim spółka zdecydowała się na złożenie w KNF prospektu emisji akcji.
  czytaj więcej

Emisje