sobota, 23 marca 2019

Newsroom

Biegli rewidenci PCZ z zarzutami

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 lipca 2018
Jan M. oraz Zofia Sz., którzy badali sprawozdania finansowe wrocławskiej spółki, usłyszeli zarzuty sporządzania opinii niezgodnych ze stanem faktycznym – wynika z naszych informacji. Postępowanie upadłościowe PCZ trwa, a syndyk próbuje odzyskać majątek wyprowadzony ze spółki.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o PCZ S.A.

Więcej wiadomości kategorii Prawo

 • Prokuratura chce postawić zarzuty w sprawie Bikershopu

  20 marca 2019
  Prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie śledztwo w sprawie Bikershopu formalnie jest na etapie przedstawiania zarzutów. W praktyce jednak podejrzany na razie ich jeszcze nie usłyszał.
  czytaj więcej
 • Prezes Property Lease Fund na razie zostaje w areszcie

  20 marca 2019
  Prokurator przedstawił Marcinowi P. między innymi zarzut doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości szeregu osób, poprzez wprowadzenie ich błąd podczas emisji obligacji. Prezes PLF nie przyznał się do zarzucanych czynów. Trafił na trzy miesiące do aresztu, ale będzie mógł go opuścić po złożeniu 600 tys. zł poręczenia majątkowego.
  czytaj więcej
 • KNF tłumaczy istotę procedury prospektowej

  28 czerwca 2018
  Postępowanie administracyjne w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego, w tym także dla obligacji, nie ma na celu oceny ryzyka inwestycji, a weryfikację treści dokumentu z zakresem informacji wymaganymi przepisami prawa – to wnioski z komunikatu Komisji Nadzoru Finansowego.
  czytaj więcej
 • Prezes Polskiego Domu Maklerskiego usłyszy zarzuty we wtorek

  26 czerwca 2018
  Zatrzymanemu we wtorek rano Szczepanowi D.-M., prezesowi Polskiego Domu Maklerskiego, który sprzedawał obligacje GetBacku, prokurator zarzuca między innymi działanie na szkodę windykacyjnej spółki.
  czytaj więcej

Emisje