niedziela, 22 lipca 2018

Newsroom

Biegli rewidenci PCZ z zarzutami

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 lipca 2018
Jan M. oraz Zofia Sz., którzy badali sprawozdania finansowe wrocławskiej spółki, usłyszeli zarzuty sporządzania opinii niezgodnych ze stanem faktycznym – wynika z naszych informacji. Postępowanie upadłościowe PCZ trwa, a syndyk próbuje odzyskać majątek wyprowadzony ze spółki.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o PCZ S.A.

Więcej wiadomości kategorii Prawo

 • Konrad K. pozostanie w areszcie

  19 lipca 2018
  Sąd Okręgowy w Warszawie nie podzielił argumentów obrońcy byłego prezesa GetBacku i utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji. Wyjść na wolność może natomiast dwóch innych byłych członków zarządu.
  czytaj więcej
 • ZBP ma własne propozycje ograniczenia misselingu obligacji korporacyjnych

  16 lipca 2018
  Związek Banków Polskich wystosował list do przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego, w którym zasadniczo zgadza się z koniecznością wprowadzenia ograniczeń w oferowaniu obligacji inwestorom indywidualnym, ale proponuje zupełnie inne rozwiązania, niż te, które zaproponowała Komisja.
  czytaj więcej
 • KNF tłumaczy istotę procedury prospektowej

  28 czerwca 2018
  Postępowanie administracyjne w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego, w tym także dla obligacji, nie ma na celu oceny ryzyka inwestycji, a weryfikację treści dokumentu z zakresem informacji wymaganymi przepisami prawa – to wnioski z komunikatu Komisji Nadzoru Finansowego.
  czytaj więcej
 • Prezes Polskiego Domu Maklerskiego usłyszy zarzuty we wtorek

  26 czerwca 2018
  Zatrzymanemu we wtorek rano Szczepanowi D.-M., prezesowi Polskiego Domu Maklerskiego, który sprzedawał obligacje GetBacku, prokurator zarzuca między innymi działanie na szkodę windykacyjnej spółki.
  czytaj więcej

Emisje