czwartek, 15 listopada 2018

Newsroom

Biogened z lepszą płynnością po wrześniowej emisji

msd | 06 grudnia 2017
Praktycznie całość wpływów z wartej 5 mln zł emisji obligacji trafiła na spłatę krótkoterminowego zadłużenia. Zatem pozycja gotówkowa producenta dermokosmetyków nie zmieniła się, ale obniżeniu uległa wartość krótkoterminowych zobowiązań.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Biogened S.A.

 • Bez zmian w Biogenedzie

  21 sierpnia 2018
  W II kwartale spółka wciąż zwiększała przychody ze sprzedaży znacznie szybciej od zysków. Od marca do czerwca jej wskaźniki zadłużenia ani drgnęły, a we wskaźnikach płynności zaszła tylko – nomen omen – kosmetyczna zmiana.
  czytaj więcej
 • Spadek rentowności Biogenedu

  12 czerwca 2018
  Przychody producenta dermokosmetyków wprawdzie wzrosły o 32,9 proc. r/r w I kwartale, ale tylko w niewielkim stopniu przełożyło się to na wzrost zysków. A te względem ponoszonych kosztów obsługi zadłużenia mogłyby być jednak wyższe.
  czytaj więcej
 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Biogened z drugą emisją na Catalyst

  13 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków wprowadził do giełdowego obrotu uplasowane we wrześniu ubiegłego roku trzyletnie papiery dłużne o wartości 5 mln zł.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje