sobota, 22 września 2018

Newsroom

BS Piaseczno ma więcej kredytów zagrożonych

msd | 10 października 2017
Bank zakończył I półrocze z 10,96 proc. udziału kredytów zagrożonych wobec 8,35 proc. przed rokiem. Nieregularne należności mają coraz niższe pokrycie rezerwami celowymi.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Bank Spółdzielczy w Piasecznie

 • Pozorna poprawa w bankach spółdzielczych z Catalyst

  13 lipca 2018
  Żaden z piętnastu notowanych banków spółdzielczych nie zbliżył się do łącznego współczynnika kapitałowego, o którym KNF pisze w swoim raporcie o kondycji banków spółdzielczych w Polsce.
  czytaj więcej
 • Zysk netto PS Banku spadł o 20,2 proc. r/r

  19 czerwca 2018
  Pomimo znacznej poprawy wyniku na działalności bankowej, przy tylko niewielkim wzroście kosztów działalności i odpisów netto, Bank Spółdzielczy w Piasecznie zanotował w ubiegłym roku spadek zysku netto do 4,1 mln zł.
  czytaj więcej
 • Zyski PS Banku głównie spoza podstawowej działalności

  12 czerwca 2017
  Po 14,5-proc. wzroście ubiegłoroczny wynik brutto Banku Spółdzielczego w Piasecznie sięgnął 7,1 mln zł. Podobnie jak przed rokiem w większości pochodził on z pozostałych przychodów operacyjnych netto.
  czytaj więcej
 • Wyższe zyski BS w Piasecznie

  06 października 2016
  Spółdzielczy bank zanotował w I półroczu 4,4 mln zł zysku netto wobec 2,6 mln zł przed rokiem. Wyższe odpisy nie stanęły na przeszkodzie, bo oprócz działalności podstawowej na wynik banku pracuje też nieruchomość oddana w leasing zwrotny.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje