wtorek, 23 kwietnia 2019

Newsroom

Decyzja UOKiK wobec PDM niewiele zmienia dla innych oferujących

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 11 lutego 2019
Zdaniem Polskiego Domu Maklerskiego kwestionowana przez UOKiK klauzula, którą broker stosował w propozycji nabycia obligacji GetBacku, jest powszechną praktyką na rynku. Z przeprowadzonego przez nas przeglądu wynika, że raczej nie jest to jednak prawdą.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o GetBack S.A., Idea Bank S.A.

 • Zmiany w zarządzie i nadzorze GetBacku

  11 kwietnia 2019
  Przemysław Dąbrowski fotel prezesa zarządu zmienił na wiceprezesa. Do zarządu dołączyła Paulina Pietkiewicz, zasiadająca wcześniej w radzie nadzorczej. Radosław Barczyński, awansował zaś z członka rady nadzorczej na jej przewodniczącego.
  czytaj więcej
 • Część ubiegłotygodniowych zatrzymań ws. GetBacku zakończona aresztem

  10 kwietnia 2019
  Wobec pięciu z 11 zatrzymanych 2 kwietnia osób zastosowano tymczasowy areszt, ale w dwóch przypadkach miał charakter warunkowy i uległ uchyleniu po wpłaceniu poręczenia majątkowego.
  czytaj więcej
 • GetBack oczekuje 85,2 mln zł umorzeń wobec zabezpieczonych wierzycieli

  09 kwietnia 2019
  Windykator ustalił z zabezpieczonymi wierzycielami, że z 604,1 mln zł długów, które ma wobec nich, spłacone zostanie 518,9 mln zł. Kluczową rolę odgrywa w tym jednak zamknięcie transakcji z Hoistem, która pozwoli spłacić znaczną część zabezpieczonych zobowiązań, a także zapewni spółce środki na pokrycie bieżących kosztów w najbliższych miesiącach.
  czytaj więcej
 • Indeks Default Rate: Więcej niewykupionych obligacji

  08 kwietnia 2019
  Za sprawą GetBacku skumulowana 12-miesięczna wartość giełdowych obligacji niewykupionych w pierwotnym terminie zapadalności wzrosła do 192,5 mln zł na koniec marca. To 2,9 proc. wygasających w tym czasie papierów. Wśród małych emisji wskaźnik ten sięgnął rekordowych 26,1 proc.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Prawo

Emisje