niedziela, 19 maja 2019

Newsroom

Emisja i2 Development może przełamać rynkowe lody

Emil Szweda dla Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet" | 15 czerwca 2018
W warunkach emisji deweloper nie zaoferował inwestorom dodatkowej premii ignorując w ten sposób nastroje, które pogorszyły się po aferze GetBacku. Wkrótce przekonamy się, czy słusznie.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Gwałtowny wzrost zadłużenia grupy Benefit Systems

  17 maja 2019
  Wraz z pierwszym zastosowaniem standardu MSSF 16 dług netto dostawcy kart MultiSport wzrósł w I kwartale o 732,8 mln zł do 847,7 mln zł. Zależnie od metody kalkulacji, w grę wchodzić mogłoby nawet naruszenie warunków emisji obligacji. Warte 70 mln zł papiery jednak i tak lada moment wygasają, a w kasie grupy na koniec marca było wystarczająco dużo gotówki, aby obsłużyć wykup.
  czytaj więcej
 • Lepsza sytuacja firm windykacyjnych w 2018 roku

  17 maja 2019
  Kredyt Inkaso i Kruk zwiększyły zadłużenie, ale – o czym wiemy – Kredyt Inkaso zdołało pozyskać finansowanie refinansujące zapadający dług. Best z kolei zadłużenie ogranicza.
  czytaj więcej
 • Meyra Group (d. Medort) pogłębia stratę - aktualizacja

  15 czerwca 2018
  Pomimo wzrostu przychodów producent i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego zanotował 16,6 mln zł straty netto w 2017 r. wobec 6 mln zł straty rok wcześniej. Przy ujemnych przepływach operacyjnych wciąż rósł dług netto grupy.
  czytaj więcej
 • Murapol chce sprzedać akcje Skarbca

  15 czerwca 2018
  Deweloper negocjuje sprzedaż posiadanego pakietu 32,99 proc. akcji spółki Skarbiec Holding, która jest właścicielem Skarbiec TFI. Transakcja planowana jest na najbliższe dni.
  czytaj więcej

Emisje