piątek, 20 października 2017

Newsroom

Getin Noble Bank miał 38,6 mln zł skonsolidowanej straty netto w 2016 r.

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 16 marca 2017
Grupa GNB zakończyła rok na minusie, pomimo zwolnienia z podatku bankowego i wielu dodatkowych operacji mających na celu poprawę wyniku. W pierwszej kolejności chodziło jednak o poprawę pozycji kapitałowej, co udało się osiągnąć. Wzrosły też nadzorcze miary płynności.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Getin Noble Bank S.A.

 • Wysyp bankowych emisji

  20 października 2017
  Uplasowane właśnie obligacje Pekao i PKO BP, to tylko dwie z wielu emisji bankowego długu ostatnimi czasy. Od początku II półrocza giełdowe banki pozyskały co najmniej 8,6 mld zł z papierów dłużnych, w tym ponad 43 proc. to obligacje podporządkowane.
  czytaj więcej
 • Podsumowanie tygodnia: Emisje wciąż schodzą na pniu

  13 października 2017
  Ta studnia nie ma dna. Kolejne emisje publiczne kończą się redukcją zapisów (w tym roku wszystkie), co przyciąga kolejnych emitentów.
  czytaj więcej
 • GNB pozyskał 25 mln zł z emisji kończącej program

  11 października 2017
  W publicznej ofercie Getin Noble Banku inwestorzy złożyli zapisy na obligacje warte 25,87 mln zł. Była to 11. i zarazem ostatnia oraz najmniejsza emisja w ramach zamkniętego właśnie programu.
  czytaj więcej
 • Obroty obligacjami firm wzrosły o 73,1 proc. r/r

  09 października 2017
  Wrześniowy handel korporacyjnym długiem na Catalyst sięgnął 179,5 mln zł. To zasługa wartych 70,4 mln zł transakcji obligacjami Banku Gospodarstwa Krajowego. Narastająco od początku roku dynamika obrotów niemal utknęła w miejscu.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje