sobota, 18 stycznia 2020

Newsroom

Grudniowe być albo nie być Polnordu

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 02 grudnia 2019
Od 18 do 31 grudnia deweloper musi spłacić 137,2 mln zł zadłużenia z czterech serii obligacji i jednego kredytu. Polnord uzależnia rozliczenie z wierzycielami od sukcesu emisji obligacji lub akcji. Najwyraźniej idzie trudno, bo spółka już po raz trzeci musiała przesunąć termin przydziału nowego długu.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Polnord S.A.

 • Cordia złożyła do UOKiK wniosek ws. przejęcia Polnordu

  03 stycznia 2020
  Wniosek w sprawie przejęcie kontroli nad Polnordem przez węgierskiego dewelopera trafił do urzędu antymonopolowego jeszcze 23 grudnia, o czym UOKiK poinformował w miniony czwartek.
  czytaj więcej
 • Polnord pozyskał 137,5 mln zł z emisji akcji

  23 grudnia 2019
  Większość emisji akcji dewelopera objął węgierski podmiot Cordia International, który musi uzyskać zgodę UOKiK na objęcie akcji. Polnord nie będzie jednak ubiegał się o finansowanie pomostowe do czasu wydania zgody – wynika z naszych informacji.
  czytaj więcej
 • Polnord: wypłaciliśmy środki na spłatę obligacji

  20 grudnia 2019
  Spółka przelała do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych pieniądze na spłatę wygasających dziś obligacji o wartości 20,4 mln zł, wynika z informacji przekazanych Obligacje.pl.
  czytaj więcej
 • Cordia zainteresowana Polnordem

  20 grudnia 2019
  Węgierski deweloper wyraził zainteresowanie dokapitalizowaniem Polnordu. Czy wziął udział w zamkniętej właśnie emisji akcji? Tego jeszcze nie wiadomo. Tymczasem dziś wygasają obligacje Polnordu na 20,4 mln zł. Do pytania o wykup spółka zobowiązała się odnieść dopiero w zaplanowanym na dziś raporcie bieżącym.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje