wtorek, 21 maja 2019

Newsroom

JHM Development zwiększył dług netto po sierpniowej emisji obligacji

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 06 grudnia 2018
W III kwartale zadłużenie finansowe netto dewelopera, który należy do grupy Mirbudu, wzrosło o 8,4 mln zł do 48,6 mln zł. Wskaźnikowo wciąż pozostało niskie.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o JHM Development S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Kredyt Inkaso odkryło karty w sprawie niedawnego refinansowania

  21 maja 2019
  Nabywając trzy tygodnie temu w celu umorzenia obligacje warte 250,5 mln zł windykacyjna spółka nie ujawniała, jaka część tej kwoty przypada na poszczególne serie. W końcu wiadomo, że niedawne refinansowanie w nieznacznym stopniu objęło zapadające w czerwcu papiery, ale dało spółce istotną ulgę przy dwóch kolejnych wykupach, kluczowych z uwagi na wyjściową wartość.
  czytaj więcej
 • Kwietniowa emisja Rokity debiutuje z premią

  21 maja 2019
  Uplasowane w ubiegłym miesiącu siedmioletnie papiery PCR0426 w pierwszych godzinach obecności na GPW wyceniane są na 100,25-100,61 proc. nominału.
  czytaj więcej
 • Prezes Mega Sonic trafił do aresztu

  06 grudnia 2018
  Marcin D., prezes notowanej na NewConnect spółki, znanej między innymi z wielu małych niepublicznych emisji obligacji, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.
  czytaj więcej
 • Comp może zwiększyć zabezpieczenie obligacji

  06 grudnia 2018
  Spółka ustanowi dodatkowe zabezpieczenie obligacji serii I/2015 oraz I/2017 w postaci weksla własnego in blanco, jeśli podczas czwartkowych zgromadzeń obligatariuszy inwestorzy przystaną na zaproponowaną przez Comp zmianę warunków emisji.
  czytaj więcej

Emisje