czwartek, 23 listopada 2017

Newsroom

Marvipol obniżył wskaźniki płynności

msd | 22 listopada 2016
Udany pod względem wyników III kwartał dewelopersko-dealerska grupa zakończyła ze wzrostem zadłużenia finansowego oraz pogorszeniem wskaźników płynności. Nie na tyle jednak, by wzbudzały one niepokój obligatariuszy.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Marvipol S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Lepsze wyniki LC Corp przy skromnej poprawie wskaźników zadłużenia

  22 listopada 2017
  W III kwartale deweloper wydał 668 lokali, co pozwoliło rozpoznać poprawę wyników. Skonsolidowany zysk netto po trzech kwartałach rósł o 18,9 proc. r/r do 100,6 mln zł i byłby wyższy, gdyby nie zmiany kursu EUR/PLN. Bilansowo sytuacja grupy pozostaje korzystna, a LC Corp spodziewa się poprawy dostępu do finansowania dłużnego.
  czytaj więcej
 • GTC ze stabilną dźwignią, ale niższymi wskaźnikami płynności

  22 listopada 2017
  W samym III kwartale komercyjny deweloper przeznaczył 291 mln zł gotówki netto na działalność inwestycyjną. Saldo środków pieniężnych uległo więc obniżeniu, ale wskaźniki zadłużenia pozostają stabilne.
  czytaj więcej
 • Góra gotówki w LC Corp

  21 listopada 2016
  Deweloper zakończył ubiegły kwartał z 325 mln zł środków pieniężnych, które pochodziły tak z działalności operacyjnej, jak i wzrostu zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Grupa AB z kolejnymi rekordami

  21 listopada 2016
  Dystrybutor sprzętu IT, AGD/RTV i zabawek zanotował najlepszy III kwartał w historii. Przy rosnących zyskach grupa miała ujemne przepływy operacyjne, co wymagało zwiększenia zadłużenia.
  czytaj więcej

Emisje