sobota, 17 lutego 2018

Newsroom

PCC Exol zwiększył dług netto i zmniejszył zyski

msd | 17 maja 2017
Pomimo rekordowych przychodów w I kwartale chemiczna grupa zanotowała spadek zysku na każdym poziomie rachunku wyników. Wyższe przechody przełożyły się na silny wzrost należności, a tym samym ujemne przepływy operacyjne.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o PCC Exol S.A.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Rosną przychody Biogenedu

  16 lutego 2018
  Producent dermokosmetyków zwiększył zeszłoroczną sprzedaż o 17,3 proc. r/r do 33,6 mln zł. W ślad za wyższymi przychodami rosną też zyski ze sprzedaży, co nie przekłada się jednak na kolejne linie wynikowe.
  czytaj więcej
 • Klon mniej zadłużony, ale z bardzo niską płynnością

  16 lutego 2018
  Dokapitalizowanie i spłata obligacji pozwoliły działającej w branży drzewnej spółce obniżyć wskaźniki zadłużenia, choć zobowiązania odsetkowe wciąż pozostają wysokie względem osiąganych wyników. Najsłabiej, jak zwykle, wypada natomiast płynność.
  czytaj więcej
 • Capital Service zmniejszył zadłużenie

  16 maja 2017
  Dodatnie przepływy operacyjne sfinansowały wykup obligacji i spłatę innych zobowiązań. Capital Service może wstrzymywać rozwój biznesu na rzecz niższego zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Getin Noble Bank z wysoką stratą w I kwartale

  16 maja 2017
  Bank wykazał 95,5 mln zł skonsolidowanej straty netto, na co wpływ miały wyższe odpisy na ryzyko kredytowe i jednorazowe ujęcie kosztów składki rocznej do BFG na fundusz restrukturyzacji przymusowej.
  czytaj więcej

Emisje