wtorek, 24 kwietnia 2018

Newsroom

PCC Exol zwiększył dług netto i zmniejszył zyski

msd | 17 maja 2017
Pomimo rekordowych przychodów w I kwartale chemiczna grupa zanotowała spadek zysku na każdym poziomie rachunku wyników. Wyższe przechody przełożyły się na silny wzrost należności, a tym samym ujemne przepływy operacyjne.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o PCC Exol S.A.

 • PCC Exol chce wypłacić 15,5 mln zł dywidendy

  16 kwietnia 2018
  Formalnie przedstawiona kwota na razie jest propozycją zarządu, do zatwierdzenia jeszcze przez radę nadzorczą oraz akcjonariuszy. W praktyce nie należy oczekiwać, żeby na którymkolwiek z etapów doszło do zmian.
  czytaj więcej
 • Rekordowe obroty publicznymi emisjami w marcu

  03 kwietnia 2018
  Wartość transakcji obligacjami oferowanymi w publicznych emisjach przeprowadzonych na podstawie prospektów emisyjnych i adresowanych do inwestorów indywidualnych wyniosła w marcu 90,9 mln zł – wynika z naszych obliczeń.
  czytaj więcej
 • PCC Exol zwiększył zasoby gotówki

  21 marca 2018
  Wprawdzie zobowiązania odsetkowe chemicznej grupy nie zmieniły się w sposób istotny, ale za sprawą posiadanych środków pieniężnych spadł dług netto oraz poprawie uległa płynność natychmiastowa. Wyniki PCC Exol trapi jednak spadek rentowności.
  czytaj więcej
 • Kaskadowa oferta PCC Exol już wyczerpana

  20 lutego 2018
  Dostępna pula 6 mln zł obligacji chemicznej spółki została wyczerpana po kilku godzinach. Przewidziane do 6 marca zapisy zostają skrócone do jednego dnia.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje