piątek, 19 stycznia 2018

Newsroom

Ronson bardziej zlewarowany, ale chce poprzestać na obecnym poziomie

Michał Sadrak, Obligacje.pl | 04 sierpnia 2017
Wprawdzie grupa zredukowała w I półroczu wartość zobowiązań finansowych, ale na skutek niższych kapitałów własnych oraz zmniejszenia salda gotówki najważniejszy dla deweloperów wskaźnik zadłużenia wzrósł do najwyższego od kilku poziomu. Nie powinien już dalej rosnąć – zapewniają przedstawiciele spółki.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Ronson Europe N.V.

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

 • Grudniowa emisja Rokity trafiła na Catalyst

  17 stycznia 2018
  Chemiczna spółka wprowadziła do obrotu sześcioletnie obligacje na 30 mln zł, które – podobnie do starszych serii – oprocentowane są na stałe 5 proc. w skali roku.
  czytaj więcej
 • GetBack zwiększył spłaty o 70,1 proc. w 2017 r.

  16 stycznia 2018
  Windykator odnotował w ubiegłym roku 1,21 mld zł spłat z tytułu obsługi nabytych oraz zarządzanych portfeli wierzytelności. Realizowane odzyski przekraczają pierwotne plany o 15 proc., ale nieco zabrakło do zrealizowania planu nakładów inwestycyjnych.
  czytaj więcej
 • Wzrost zysków Magellana

  03 sierpnia 2017
  W I półroczu grupie wyspecjalizowanej w finansowaniu sektora publicznego i opieki zdrowotnej udało się przeszło podwoić zysk operacyjny. Wzrost kontraktacji przyczynił się też do wyższego zadłużenia.
  czytaj więcej
 • Sąd zabezpieczył majątek Admiral Boats

  03 sierpnia 2017
  Gdański sąd ustanowił tymczasowego nadzorcę sądowego dla spółki oraz zabezpieczył jej majątek poprzez zawieszenie postępowań egzekucyjnych wobec niej.
  czytaj więcej

Emisje