sobota, 25 stycznia 2020

Newsroom

Stabilne finansowanie Echa Investment

msd | 28 listopada 2019
Aby przyszykować się do październikowej wypłaty dywidendy zaliczkowej deweloperska grupa zwiększyła w III kwartale saldo środków pieniężnych o 206,8 mln zł do 515,8 mln zł.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości o Echo Investment S.A.

 • Udany koniec roku dla deweloperów

  10 stycznia 2020
  Notowani na Catalyst producenci mieszkań zwiększyli w IV kwartale liczbę sprzedanych lokali o 20,2 proc. r/r. Dzięki temu cały rok okazał się nieco lepszy od poprzedniego.
  czytaj więcej
 • Echo Investment ma nowego właściciela

  13 grudnia 2019
  Węgierski deweloper Wing zawarł przyrzeczoną umowę zakupu wszystkich udziałów w spółce Lisala, która posiada 55,96 proc. udziału w kapitale Echa Investment. Nowy inwestor nie przewiduje rewolucyjnych zmian w biznesie i kadrze zarządzającej Echa.
  czytaj więcej
 • Echo Investment może zmienić właściciela

  16 października 2019
  Węgierski deweloper WING może przejąć 100 proc. udziałów w spółce Lisala, która jest głównym akcjonariuszem Echa Investment. Transakcja wymaga zgody UOKiK.
  czytaj więcej
 • Sprzedaż mieszkań ponownie na lekkim plusie

  11 października 2019
  Notowani na Catalyst deweloperzy sprzedali 5013 lokali w III kwartale, czyli o 3,1 proc. więcej niż kwartał wcześniej i 7,5 proc. więcej niż przed rokiem, wynika z obliczeń Obligacje.pl. Nie wszystkie spółki korzystają jednak z mieszkaniowej koniunktury w sposób jednakowy.
  czytaj więcej

Więcej wiadomości kategorii Catalyst

Emisje