środa, 22 stycznia 2020

Newsroom

Szósty i zarazem ostatni akt oskarżenia w sprawie SK Banku

msd | 17 października 2019
Ponad 1,6 mld zł szkody w mieniu banku oraz 75 mln zł szkody wobec obligatariuszy – to główne wątki śledztwa, które zakończyło się aktem oskarżenia wobec 93 osób.
Żeby dokończyć lekturę musisz być zalogowany!

Więcej wiadomości kategorii Prawo

 • Według NIK instytucje państwowe zawiodły w sprawie GetBacku

  21 stycznia 2020
  Najwyższa Izba Kontroli nie zostawiła suchej nitki na instytucjach państwowych, które – jej zdaniem – nie zapewniły skutecznej ochrony konsumentów przed niezgodną z prawem działalnością GetBacku oraz podmiotów oferujących i dystrybuujących papiery wartościowe spółki.
  czytaj więcej
 • Obligacje PBS w Sanoku zniknęły w piątek

  20 stycznia 2020
  W związku z decyzją BFG o przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego jego obligacje jeszcze w piątek zostały wycofane z Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.
  czytaj więcej
 • Zatrzymania CBŚP w związku z emisjami obligacji

  13 stycznia 2020
  Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali siedem osób w śledztwie dotyczącym doprowadzenia ponad 300 inwestorów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w łącznej kwocie o wartości co najmniej 50 mln zł.
  czytaj więcej
 • Dom maklerski wypłaci odszkodowanie za obligacyjny default?

  12 grudnia 2019
  Warszawski Sąd Apelacyjny uznał, że istnieje związek przyczynowy pomiędzy działaniami domu maklerskiego, a stratą obligatariuszki, która nabyła oferowane przez niego papiery. Decyzją sądu broker ma pokryć połowę poniesionej szkody. Chodzi prawdopodobnie o obligacje Widok Energii.
  czytaj więcej

Emisje